GT 1030 sistemin GTA V performansı nasıldır?

Ben sana 6500tl ye
AMD ryzen 5 1600 af
Gigabyte a320ms2h
2x8 GB 3000mhz RAM
Msi gt 1030 oc edition
Dark raider kasa
Aerocool ve plus 400w
2 tane 23’5 75HZ wiewsonic monitör yanında 2000tl değerinde ikili dark monitör ayaklığı
Bloody a60 mouse
Oyuncu kulaklığı markasını hatırlamıyorum
A4 tech oyuncu klavyesi
Artık çok büyük bir mouse pad

Fiyat

Monitor ile 6500 tl

Ana kart daha seçmedim ne önerirsin bu işlemciye
Maalesef lga 1200 ile samimi değilim. Fiyatınıza göre bir kaç model belirlemeniz ve buraya belirtmeniz yeterli. Bilgim olduğu kadar ve arkadaşların bilgisi olduğu kadar yardımcı oluruz.

Fiyat

Monitor ile 6500 tl

Ana kart daha seçmedim ne önerirsin bu işlemciye
Genelde laptop önermem ama bana kalırsa bu devirde laptop almak en sağlıklısı. Piyasa uçtu gidiyor. Laptop fiyatları, bilgisayar fiyatlarına nazaran bir tık daha uygun kalabiliyor. Aynı zamanda imkanınız var ise ekran kartsız toplayıp ekran kartını 2. el almayı deneyebilirsiniz. Sıfıra kıyasla daha uyguna gelecektik. Ama bu işlemi yapmaya kalkarsanız güveneceğiniz ve test edebileceğiniz şekilde alın ki, dolandırılmayın.
Abi max 7000tl

En fazla 500 tl daha çıka bilirim
Hazır bir bilgisayar almak yerine 7000TL bilgisayar önerisi, toplama bilgisayar önerisi altında başlık açman sağlıklı olur.

Genelde laptop önermem ama bana kalırsa bu devirde laptop almak en sağlıklısı. Piyasa uçtu gidiyor. Laptop fiyatları, bilgisayar fiyatlarına nazaran bir tık daha uygun kalabiliyor. Aynı zamanda imkanınız var ise ekran kartsız toplayıp ekran kartını 2. el almayı deneyebilirsiniz. Sıfıra kıyasla daha uyguna gelecektik. Ama bu işlemi yapmaya kalkarsanız güveneceğiniz ve test edebileceğiniz şekilde alın ki, dolandırılmayın.

Hazır bir bilgisayar almak yerine 7000TL bilgisayar önerisi, toplama bilgisayar önerisi altında başlık açman sağlıklı olur.
Abi hazır alama toplama
Abi hazır alama toplama

Abi babam illa vatan dan alicaz diyo

Yeni konular

Geri
Yukarı