GT 1030 ve R3 1200 yerine Abra A7 V12.5 alınır mı?

flainn

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Şu an elimde toplama bir sistem var. GT 1030 R3 1200 240 GB SSD'li bilgisayarımı satacağım. Bunun yerine hem ders hem oyun oynamak için Monster Abra A7 V12.5 almayı planlıyorum. Sizce hem oyun hem ders için bana yeterli olur mu? Oynayacağım oyunlar FIFA, PES, CS:GO, Valorant ve PUBG gibi oyunlar. Olası bir online eğitime geçişte benim için bir sıkıntı yaşatır mı bu bilgisayar? Kasma veya donma bakımından.

Online eğitim için düşük bilgisayarlar bile yeterli zaten. Ders için gerekli ofis programlarını da rahatlıkla açar. Render sıkıntısı da olmaz.

Anladım hocam. Peki bir sorum daha olacak. Mesela YouTube'a video atacağım edit vs. yapıyorum diyelim cünkü ben bu PC'den tasarım vb. şeyler de yapabilirim duruma göre. Eğer tasarım edit vs. yaparsam bilgisayarda yavaşlama, kasma, donma olur mu?
ve son olarak çok şikayet edilen bir şey var biliyorsunuzdur laptoplar çok ısınıyor. bu laptopta ısınma sorunu oluyor mu?

Anladım hocam. Peki bir sorum daha olacak. Mesela YouTube'a video atacağım edit vs. yapıyorum diyelim cünkü ben bu PC'den tasarım vb. şeyler de yapabilirim duruma göre. Eğer tasarım edit vs. yaparsam bilgisayarda yavaşlama, kasma, donma olur mu?
Ve son olarak çok şikayet edilen bir şey var biliyorsunuzdur laptoplar çok ısınıyor. Bu laptopta ısınma sorunu oluyor mu?

Hocam hiçbir şey olmaz üst düzey tasarım yapmıyorsunuzdur 8K film editi gibi. Ufak oyun editleri ve logo tasarımı vb. şeyleri kastediyorsunuz sanırım, bunları rahatlıkla kaldırır bu bilgisayar bazı oyunlarda yüksek grafiklerde ısınabilir. Isınmayan bilgisayar yoktur zaten, ısınırsa harici soğutucu alabilirsiniz.8GB Rami 16 yaparsanız daha iyi olur rahatlatır.

Bunu öğrendiğim iyi oldu. V12.1.5 ile karıştırmıyorsunuz değil mi hocam? Yani verdiğiniz bilgi yanlış demiyorum dalgınlığınıza geldiyse diye dedim.
Hayır sizin bahsettiğiniz model aynı clevo kasa var.

Geri
Yukarı