GT 1030 vs GTX 750

1050Ti için çevreniz olması gerekiyor herkes 1500'e bulamaz arkadaş da yazmış zaten ama 1030'u 800 liraya görmüştüm birkaç gün önce. Attığınız iki kart da bahsettiğiniz bütçede alınmaz. Ha aradaki FPS farkını merak ediyorsanız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Biriktirip RX 6400 zorlamak en mantıklısı şu an ödediğin fiyatla orantılı bir performans görebilmek için. Ben bu RX 6400-6500XT kartlarını beğenmiyorum fakat o fiyat aralığının altında ancak ikinci elde fırsat arayabilirsiniz.

Yani şuan olarak gt1030 2 GB mi yoksa gtx750 2 GB mi kesin alacağım fps yönünden hangisi iyiyse onu almak istiyorum
Hocam bence bütçenizi RX 6400'e zorlayın, bu kadar zayıf kartlar ile uğraşılmaz. Hiç olmazsa GTX 1630'u bekleyin belki ucuz çıkar.

Benim demek istediğim sıfır bulamazsın ikinci el bulabilirsin çok rahat bir şekilde.

Benim demek istediğim sıfır bulamazsın ikinci el bulabilirsin çok rahat bir şekilde.
Zaten ekran kartı Türk oyuncu ekran kartı gibi bir şey 81'ildeki her Türk'de bulunuyor neredeyse.

Tabiki GTX 1050 ama bence GTX 750 mi GT1030 mu dersen GT 1030 derim lakin üstteki arkadaş haklı 2'side çok güçsüz ekran kartları.
Sıfır almaya bakıyorum da gtx750 ile gt1030 testlerinde gtx750 daha fazla fps veriyor bu beni yanıltıyor daha doğrusu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…