GT 210 ekran kartı sisteme uygun mudur?

Bütçe
1000 tl civarı

Turtle_Aga

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi benim bilgisayar çok iyi bir şey değil. Fazlasını da gerek yok şimdilik ama bazı oyunları oynarken kasmaması için ekran kartı almayı düşünüyorum. Bilgisayar bilgileri;

1707332855648.png

1707333129937.png

Bende internette böyle bir ekran kartı buldum ama bilgileri hakkında internette GPU karşılaştırma sitelerinde bir şey bulamadım. Bunun bilgisayarıma olup olamayacağını söyler misiniz?

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler!

Bu ekran kartı alınmaz, bu paraya hiç alınmaz. İşlemci modeli belirtmemişsiniz, ancak Core 2 Quad vs ise 2. elden GT 1030, RX 550 veya R7 240'ın DDR5 olan modeli alınabilir.

O ekran kartını sıfır alma hocam. Mümkün olduğunca ikinci elleri yönelmeye çalış. Yazık etme parana. İşlemcin büyük ihtimal anakartla tümleşik. Epey kötü bir performansı var. Siz yine de geleceğe yönelik olması açısından en azından ikinci el bir GTX 1050/RX 570 almaya çalışın. Çok büyük darboğaz olur ama bundan şüphen olmasın işlemci besleyebilecegi kadar besler.

Eski bilgisayarımda GT 730 kullanıyordum. Gerçekten tam bir felaketti. Artık NVIDIA bu ekran kartlarına driver güncellemelerini desteklemiyor. Benim tavsiyem almaman.

Geri
Yukarı