GT 210 Gigabyte GA-945GCMX-S2'a uyar mı?

samir_azeri

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi bende eksi bir PC var şimdilik iş görüyor fakat bir sorum olacak ekran kartı değişimi yapmak istiyorum. Şimdilik yakın zamanda yeni PC toplayacağım kendime ama şimdilik elime uygun fiyata Nvidia GT 210 1 GB ekran kartı geçti soruma gelirsek bu ekran kartının Windows 8 desteği var mı? Ekran kartı şimdilik benim PC'ye uyar mı?
ImageUploadedByTapatalk1405024738.734578.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Üzgünüm ama GeForce 210 | NVIDIA bu linkden de görüleceği gibi Windows 8 destekli değil.
Kötü oldu ya. :( O zaman bu ekran kartı şimdi benim sistemdeki ekran kartından iyi mi?Benim sisteme uyar mı?

Evet Windows 8 ve 8.1 ile ekran kartınızı kullanabilirsiniz. Bu bir şey değiştirmez. Anakartınız ile de GT 210'u kullanabilirsiniz.
O zaman tam uyumlu öylemi? Yani Windows 8 yükledikten sonra ekran kartı driveri yüklersem Windows 8 siyah ekran verir mi? Çünkü eski ekran kartımda driverı yüklerken veriyordu siyah ekran.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı