GT 210 sistemde Windows 10 donuyor

Zers

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım uzmanı
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
SATA
Ekran kartı
GT 210
Anakart
P5G41-M LX
İşlemci
E5700 İ
Merhaba yaklaşık 2 haftadır bilgisayarımda bir sorunla karşılaşıyorum bilgisayar herhangi bir zamanda donuyor reset atmam gerekiyor.
RAM'leri değiştirdim.
HDD vardı çıkarıp SSD taktım.
Format attım.
Sizce çözüm ne olabilir yardımcı olursanız sevinirim!

Sistem;
P5G41-M LX - anakart
GT 210 ekran kartı
E5700 işlemci
8 GB RAM bellek.
120GB SATA SSD.

Nedense ekran kartından olabileceğini düşünüyorum. Kartı çıkartıp anakart üzerinden görüntü alıp öyle donacak mı kontrol edin.

Nedense ekran kartından olabileceğini düşünüyorum. Kartı çıkartıp anakart üzerinden görüntü alıp öyle donacak mı kontrol edin.
tamam deneyeceğim

Ekran kartından olacağını düşünmüyorum bu hata bir şey indirirken veya bir süre geçtikten sonra aniden donuyor SSD aldım sıfır haala donuyordu bu sorunu yeni PSU aldıktan sonra gördüm sence PSU ile bir alakası var mı?

Son düzenleme:
Tamam deneyeceğim

Ekran kartından olacağını düşünmüyorum bu hata bir şey indirirken veya bir süre geçtikten sonra aniden donuyor SSD aldım sıfır haala donuyordu bu sorunu yeni PSU aldıktan sonra gördüm sence PSU ile bir alakası var mı?

Hocam ben kesin ondan demedim zaten düsüncemi belirttim. Deneyip denememek sizin elinizde.

Geri
Yukarı