GT 220 sistem Valorant kaldırır mı?

Makaleler
44
PC özelliklerini ekte paylaşacağım. Ama üstüne 8 GB RAM ve SATA SSD ekleme yapacağım. Kaldırır mı?

Dosya Ekleri

• gg.PNG
    gg.PNG
    22,8 KB · Görüntüleme: 22
  • ff.PNG
    ff.PNG
    36,3 KB · Görüntüleme: 19
  • ee.PNG
    ee.PNG
    27,3 KB · Görüntüleme: 18
  • dd.PNG
    dd.PNG
    24,3 KB · Görüntüleme: 18
  • aa.PNG
    aa.PNG
    29,9 KB · Görüntüleme: 19
  • bb.PNG
    bb.PNG
    29,8 KB · Görüntüleme: 21
  • cc.PNG
    cc.PNG
    20,1 KB · Görüntüleme: 15
PC özelliklerini ekte paylaşacağım. Ama üstüne 8 GB RAM ve SATA SSD ekleme yapacağım. Kaldırır mı?
4 GB ram düşük kalır.En az 6 yapman gerek.

Ek olarak anakartında core unlock özelliği varsa işlemcini 3 çekirdeğe çıkarıp en azndan 60 70 fps oynayabilirsin diye tahmin ediyorum. 400 500 lira bütçen var ise ufak bir geliştirme yapabilirsin sisteme.

4 GB ram düşük kalır.En az 6 yapman gerek.

Ek olarak anakartında core unlock özelliği varsa işlemcini 3 çekirdeğe çıkarıp en azndan 60 70 fps oynayabilirsin diye tahmin ediyorum. 400 500 lira bütçen var ise ufak bir geliştirme yapabilirsin sisteme.
600 TL bütçe var. Ben böyle yapacağım. Kaldırmazsa yapacak bir şey yok.
10 GB RAM yetmez mi? Bir de SSD.

Yeniden sistem dizmek istemiyorum. Olduğu kadar.

Son düzenleme:
600 TL bütçe var. Ben böyle yapacağım. Kaldırmazsa yapacak bir şey yok.

10 GB RAM yetmez mi? Bir de SSD.
Phenom x4 965 İşlemci 300 TL:

4 GB DDR3 Ram 100 TL:

HD 6570 2 GB 400 TL:

Bu şekilde çok rahatlıkla oynayabilirsin valorantı. 200 TL civarı aşacak bütçeni fakat alacağın parçaları satan kişilerle pazarlık edip alabilirsin. Elinde boşa çıkan parçaları da satıp tamamlayabilirsin bütçeyi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodaki arkadaşın ekran kartı daha iyi fakat sen de bu FPS'e yakın bir fps alırsın rahatlıkla. Ekran kartını değiştirmeden başta denersin işlemci ve ram ile baktın daha çok yükseltmek istiyorsun ekran kartını da değiştirirsin. Valorant işlemciye yüklenen bir oyun olduğu için özellikle işlemciyi yükselt.

Yeni konular

Geri
Yukarı