GT 220 tabanlı sistem update

Çıkartmaz hocam. Ana kartın max 12 veya 16GB Rami destekliyordur sanırım mobilim bakamıyorum. Olmazsa 2gb yi sökersin ama destekler diye tahmin ediyorum

teşekkürler bilgiler için alim bakalım bunları sırf askerden kardeşim izne gelecek diye acele ediyorum gta hastası :) 5 i oynamak istiyor izindeyken

Merhabalar arkadaşlar dün ekran kartım ve ram geldi yaşadığım sorunları burda paylaşmak istedim belki alan arkdaşların başına gelebilir diye donanımları kasama taktım çalıştırdım ilk etapda görüntü gelmedi monitöre fark ettimki aldığım ekran kartının üzerinde ektra güç kaynağı girişi var 6 soketli powerimde bu soket olmadığı için ekstra bi ek kablo alarak gücü verebildim bukez karşılaştığım sorun monitörde anakartın logosu sabit bios a girmiyor 2 dakikada bir dıt şeklinde ses geliyor hiç vaktim yoktu işe gidiceğimden dolayı bilgisayarcıya gönderdim babamla telefonlada görüştüm kendisiyle bios güncellemesi yapılması gerektiğini iletim kendisi anakartı değiştirmeye kalktı çünkü :) muhtemelen bios u güncellemiş çünki açılıştaki anakart logosu değişti şuan sistemimde 10gb ram var eski ramlarimde 1333mhz değerindeydi tam test edemedim oyun performansını daha yeni geldim eve yardımcı olan arkdaşlara teşekkür ediyorum

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı