GT 220M sürücü yüklenme sorunu

Kasım.uA

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Güvenlik Görevlisi
İyi geceler arkadaşlar kolay gelsin,

Beyler ve hanımefendiler Asus k61ic laptop kullanıyorum. Yaklaşık 4 seneyi geçmiştir. Bilgisayar çok yavaşladığından format atma gereği duydum. (Lüzumsuz program, oyun kurulmamıştır formattan önce) Format attıktan sonra bazı sorunlar ortaya çıktı ne kadar araştırsam da birtürlü çözemedim. Öncelikle ;
1 - FN + Ses açıp-kapama fonksiyonu çalışmıyor. ( Ekran parlaklığı azaltıp- çoğaltabiliyorum) Bunu nasıl çözebilirim?
2- Tp-Link marka modem kullanıyorum. Tahmini olarak 3-4 saatte bir kesiliyor. Modeme reset atmadıkça tekrar bağlanamıyorum. Ama kablosuz ağlar listesinde kendi ssid'mi görebiliyorum. Bunun nedeni ve çözümü nedir?
3 - Bilgisayarıma sağ tıklayıp yönet dediğim zaman coprocessor (işlemci) yanında sarı ünlem çıkmaktadır. Bunun nedeni ve çözümü nedir?
4- Nvidia Gt-220M model ekran kartı var üzerinde (biliyorum bayağı eski :)) 341.95 sürümüne yükseltmeye çalıştığımda (kendisi otomatik güncelleme önerdi) " Download and installing Microsoft.net framework; This will take some time." kısmında kalıyor. Bir ilerleme görülmüyor. Acaba sorunu nedir?

Şimdiden yardımınız için teşekkür ederim ve değerli vaktinizi harcadığım için özür dilerim. İyi geceler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı