GT 420 nasıl?

SraggzL

Decapat
Merhaba arkadaşlar, eski ekran kartım adamın söylediğine göre ASUS 1 GB 256 bitti. O arızalandı görüntü vermiyordu. Yeni ekran kartım NVIDIA GeForce GT 420. Bu şu anki ekran kartından memnun değilim, eski ekran kartım mı daha iyi bu mu dürüstçe söylerseniz çok memnun kalırım. Ve bilgisayarım nasıl 1600 TL'ye topladım kasa ve fiş hariç onları sayarsak 1800 TL oluyor. Bilgisayar özelliklerim bu:

1628543170130.png

1628543190262.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski ekran kartınızın arızasını siz biliyor muydunuz? Eğer arıza falan olmadığını düşünüyorsanız adam "Bu kart arızalı, ben daha iyisini taktım" falan dediyse muhtemelen sizin kartı dızlamıştır :)
Nereden aldıysanız sistemi ve ne zaman aldıysanız tuzlu bir fiyattan almışsınız :)

Merhaba arkadaşlar, eski ekran kartım adamın söylediğine göre ASUS 1 GB 256 bitti. O arızalandı görüntü vermiyordu. Yeni ekran kartım NVIDIA GeForce GT 420. Bu şu anki ekran kartından memnun değilim, eski ekran kartım mı daha iyi bu mu dürüstçe söylerseniz çok memnun kalırım. Ve bilgisayarım nasıl 1600 TL'ye topladım kasa ve fiş hariç onları sayarsak 1800 TL oluyor. Bilgisayar özelliklerim bu:

Eki Görüntüle 1133182

Eki Görüntüle 1133184
Kötü hepsi kötü.

Eski ekran kartını bilmeden kimse bir şey söyleyemez.
ya eski ekran kartı adamın dediği gibi işte asus 1gb 256 bit adam bilgisayarı eve getirdi ilk topladığımızda işte ondan sonra bilgisayar kapandı falan otomatik olarak ondan sonra adama verdik ekran kartını çıkardı kendi bilgisayarına taktı ondada o sorun oldu
d
Eski ekran kartınız ne?
dostum hiç bilmiyorum adamın dediği gibi işte Asus 1Gb 256 bit
Kötü hepsi kötü.
okadar olmaz sanki ?
Eski ekran kartınızın arızasını siz biliyor muydunuz? Eğer arıza falan olmadığını düşünüyorsanız adam "Bu kart arızalı, ben daha iyisini taktım" falan dediyse muhtemelen sizin kartı dızlamıştır :)
Nereden aldıysanız sistemi ve ne zaman aldıysanız tuzlu bir fiyattan almışsınız :)
evet biliyordum gözümün önünde yaşandı bende şahit oldum hadi bu olmadı kasayı adama götürdüm ekran kartını çıkardı kendi bilgisayarına taktı ondada sorun oldu ekran kartında olduğu belli oldu yani bu gt420 adam kendi cebinden verdi işte biz hiç karışmadık ama adama sordum hangisi daha iyi dedi ikisi aynı dedi

Yeni konular

Geri
Yukarı