GT 430 GTA 5 açar mı?

Eski sürümler çok rahat 720p Low 30 üstü verir yeni sürümler çok zorlar.

Hocam kendinizde diyorsunuz bu şekilde minimum sistem gereksinimlerini arkadaş rahatlıkla kaldırıyor düşük ayarlardada 30 40 FPS oynar.

Hocam kendinizde diyorsunuz bu şekilde minimum sistem gereksinimlerini arkadaş rahatlıkla kaldırıyor düşük ayarlardada 30 40 FPS oynar.
Minimum sistem gereksinimleri genellikle rahat bir oyun deneyimi sağlamıyor. Benchmarklara göre 720p de 30 FPS oynayabiliyor arkadaş ancak dediğim gibi drop var.

Ekran kartı Yetersiz arkadaşın en fazla alacağı 25 fps, Quad 9550 4 GB ram HD 5770 ile 30 fps zor alıyordum.

GT 420, i3 6100 8 GB RAM ile zor oynuyordum eskiden, yani "oynarsın" ama zevk alır mısın bilmem.
Arkadaş i3 6100 le alamıyor üstüne eski sürün sen gidip alacan tabii.

GT 420, i3 6100 8 GB RAM ile zor oynuyordum eskiden, yani "oynarsın" ama zevk alır mısın bilmem.
Arkadaş i3 6100 le alamıyor üstüne eski sürün sen gidip alacan tabii.
i3 6100'de o kadar ahım şahım bir işlemci değil hocam, zamanının en iyisi diye almıştık.

i3 6100'de o kadar ahım şahım bir işlemci değil hocam, zamanının en iyisi diye almıştık.

Hocam onu demiyoruz adam milattan önce kalma işlemciyle açmaya çalışıyor bende mobil verisiyonu i3 6100u var az buz performansını biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…