GT 630 Performansı Nasıldır?

YsnYalc

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 2.el 50 TL'ye Asus GT 630 2 GB 128 Bit ekran kartını alacağım. Yüksek grafikli hangi oyunları oynayabilirim? Bana sorun çıkartır mı? CS:GO, LoL, GTA 5 performansı nasıl olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
50 TL mi? Eğer sadece 50 TL verebiliyorsan al. GTA 5 720p açar.

Değmez alma. Lol,CS yüksek 720p 60ın altına bile düşüyor benim eski bilgisayarda vardı.

Benim eski bilgisayarda I5 2400 ve GT 630 vardı. GTA 5, MGS 5 gibi oyunları oynatıyordu. Ayriyeten 900P de ayarlardan biraz kısarak CS yi 100+ FPS de oynayabiliyordum.

İlle de en yüksek ayar takıntın yoksa orta-düşük ayarlarda işini görür ki zaten LOL ve CS gibi oyunlarda profesyonel oyuncuların en düşük ayarlarda oynadığını görürsün sebebi de etraftaki dikkat dağıtıcı etkileri en aza indirerek oyuna odaklanmayı sağlamaktır.

GT220 ile high ayarlarda Lolde 120+ FPS alıyorum. Lol ve CS:GO'da sıkıntı olmaz.

GT 630'la LOL ve CS için yeterli ancak, GTA V'de sıkıntı çıkartabilir. İşlemcin nedir?

Eski bi işlemci Amd nin ram 2 eski bi bilgisayar anlayacağın

Benim eski bilgisayarda i5 2400 ve GT 630 vardı. GTA 5, MGS 5 gibi oyunları oynatıyordu. Ayriyeten 900P de ayarlardan biraz kısarak CS'yi 100+ FPS'de oynayabiliyordum.

Rei bende de aynı işlemci var GTA 5'te önerilen grafiklerde kaç FPS alırım bu ekran kartından alsam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…