GT 710 DotA 2 kaldırır mı?

victoryyy

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar.
GT 710.
2x4GB RAM.
i3 540 2.6 GHz.
Bu sistem ile DotA 2'de 1024x768 çözünürlüğünde kaç FPS alabilirim?

Hocam çok merak ettiğim için soruyorum dotaya yeni mi başlıyacaksınız eskiden beri mi oynuyorsunuz.Çğnkü başlıyacaksanız lol daha kolay dota 2 zaman istiyor.Eğerkş öyleyse bir düşünün derim.

Hocam çok merak ettiğim için soruyorum dotaya yeni mi başlıyacaksınız eskiden beri mi oynuyorsunuz.Çğnkü başlıyacaksanız lol daha kolay dota 2 zaman istiyor.Eğerkş öyleyse bir düşünün derim.
LoL oynuyorum zaten, aşırı kanser ve eskisi gibi olduğunu düşünmüyorum. Eu West'de oynamama rağmen artık zevk alamıyorum oyundan, hesabımı Emerald yapıp saldım oyunu, Dota'ya başlamayı düşünüyorum. En azından rapor sistemi vs. düzgün çalışıyormuş...

LoL oynuyorum zaten, aşırı kanser ve eskisi gibi olduğunu düşünmüyorum. Eu West'de oynamama rağmen artık zevk alamıyorum oyundan, hesabımı Emerald yapıp saldım oyunu, Dota'ya başlamayı düşünüyorum. En azından rapor sistemi vs. düzgün çalışıyormuş...
Hocam lol önceden oynadıysanız öyle çook zor gelmez ama usta olmak için çok zaman ister

• OS *: Windows 7 or newer
  • Processor: Dual core from Intel or AMD at 2.8 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce 8600/9600GT, ATI/AMD Radeon HD2600/3600
  • DirectX: Version 11
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 60 GB available space
  • Sound Card: DirectX Compatible

Hocam minimum sistem gereksinimleri böyle.

Ben çok eskiden i5-3230M + GT 630M ile akıcı oynuyordum bence oynatmalı oyuna büyük bir grafik güncellemesi gelmediyse.

Yeni konular

Geri
Yukarı