GT 710 overclock sonrası sadece sağ tık çalışıyor

KILIÇÇÇ

Centipat
Overclock yaptıktan 5 dakika sonra PC'de sadece sağ tık çalışıyor. Ekran kartının derecesi 48.

Bakma arkadaşa bir zararı olmaz OC'nin yükte 80-85 dereceleri geçmiyorsa kart muhtemelen mouse arızası başka bir sebepten. Farklı mouse ile denediniz mi?

Moruk sadece overclock yaptığımda oluyor sonra yeniden başlatıyorum bir sıkıntı çıkmıyor sadece mousenin sağ tıkı çalışıyor.

1 saat FurMark testinde Max 82 derece gördü sonra 81-82 arası değişti sınır değer olduğundan daha ileri girmedim FurMark FPS ise 17'den 20ye çıktı.

1 saat FurMark testinde Max 82 derece gördü sonra 81-82 arası değişti sınır değer olduğundan daha ileri girmedim FurMark FPS ise 17'den 20ye çıktı.

RX580 ile FurMark'ta 65 dereceyi geçmiyorum. Çok kötü bir değer 82 derece o karta, benim açımdan da bu OC'nin yetersiz olduğunu gösteriyor.

Kendimden örnek vereyim, 70 FPS aldığım kartla undervolt sonucu 90FPS'ye dayandım. 69 dereceyi geçmemesine rağmen o değerlerde kalmadım, çünkü kartlar o karelerde stabil olmuyor. Ne kadar voltaj versen bile stabil olmuyor. Benim denediğim kart mid range bir ekran kartı olmasına rağmen bu sorunu yaşadım, GT710 gibi entry sayılabilecek ekran kartını düşünemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…