GT 710 sistem hangi oyunları kaldırır?

İşletim sistemi
Windows 10
Hocam BioShock infinite alabilirsiniz 3 gün önce aldım şu an indirimde sisteminiz benim Laptop'uma benziyor. Arada sırada minik minik kasıyor ama sizde kasma donma olmayacaktır oyuna gelirsek aksiyon ve macera tipi oyun ben şahsen oyunu çok sevdim.

PUBG Mobile oynarsın belki ama CS ve Valorant'ı unut.
FPS değerlerini tahmin etmem zor ama PUBG Mobile oynatmayacak kadar kasar. LoL oynatır rahat bir şekilde düşük ayarda. Valorant için bişey demem zor denemen gerek. CS:GO için ise düşük ayarda rahatça oynatıcağını düşünüyorum.
PUBG Lite oynatmaz ama Mobile oynatır 30 FPS'te. Valorant'ta 720p Low'da adam 140-200 FPS alıyordu. CS'de 720p Low'da 70 FPS oynuyordu. Ekran kartını küçümsemeyin. GTA 5 720p'de 40-50 FPS veriyor.

Bazıları video oynatır falan demiş ben sıradan bir işlemci ve kötü bir anakartla 60 FPS hiç olmadı 50-60 arası alıyorum bence çok düşük bir bütçeniz varsa gayet de hayattan soğutmayacak kadar idare eder adamı.

Hocam benim bilgisayarımda sizin özelliklerinizle aynı sadece 8 GB RAM (benimki) CS:GO oynayabiliyorum 89-90 FPS genelde Valorant'ta ise 60-70 FPS arası oynanıyor PUBG'yi denemedin ama hocam sen yüksek RAM verirsen oyuna belki FPS'in biraz artabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı