GT 710 sistem mavi ekran veriyor

Efkanns

Centipat
İlk önce merhabalar, şu anda kullandığım sistemde 1-2 aydır mavi ekran hatası alıyorum ve bundan sıkılmaya başladım. Bunun ısınmadan kaynaklandığını düşünüyorum. Şu anki sistemim:

MSI NVIDIA GeForce GT 710 1GD3H LP 1GB 64 Bit DDR3 DX(12) PCI-e 3.0 ekran kartı (GT 710)
AMD Ryzen 3 1200 (4 çekirdek) 3.1GHz 3.4GHz 8MB AM4 işlemci box.
MSI B350 Tomahawk AMD B350 soket AM4 DDR4 3200(OC) M.2 anakart
8 GB RAM 2000MHz (Markasını bulamadım ve 1200MHz'de çalışıyor, nedenini bilmiyorum.)
Everest Rampage Cobra 600W fanlı ATX oyuncu kasası.

2-3 sene önce gayet iyi gidiyordu, böyle düşük grafiklerde oyunlar oynatıyordu, mavi ekran vermiyordu; şimdi de oynatıyor eskisi kadar iyi olmasa da fakat mavi ekran hatası alıyorum. 1-2 aydır özellikle Fortnite ve Valorant oyunlarında alıyorum, Valorant'ta maçın ortalarında veriyor, Fortnite oynarken 2-3 maçtan sonra veriyor.

Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl paylaşılır bilmiyorsanız aşağıdaki rehberi okuyabilirsiniz.

Sanırım arkadaşın umurunda değil .

Ryzen 3 ile GT 710 kullanmak gerçek fantaziseverlerin işi olsa gerek. Konumuza gelirsek minidump dosyasını Windows desteğe yazarsanız ya onlar ya da biz yardım ederiz.

Hiç uğraşma direk Windows destek ile iletişime geç derim onlar direk uzaktan bağlantı ile hallediyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…