GT 710 sistem Valorant'ta kaç FPS verir?

Arda Umul

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda eskiden Valorant oynayabiliyordum sonra ekran kartı bozulunca oynayamadım. Bayram yaklaşıyor yeni ekran kartı alacağım GT710 almayı düşünüyorum.

Sistemim:

AMD Athlon 2 işlemci.
ASUS M2A74 AM-SE anakart.
Ekran kartı değiştireceğimden dolayı önceden X1650 ekran kartı almıştım şu an o takılı ama GT710 alacağım.
4 GB RAM.
Güç kaynağı 450W.

Şimdi ben bu sistemle GT 710 taksam kaç FPS alırım? Bir de bende Phenom işlemci var 4 çekirdekli sorun çıkarıyor ama oyun oynarken onu taksam kaç FPS alırım Phenom'la?

Dosya Ekleri

• windows.PNG
    windows.PNG
    12 KB · Görüntüleme: 31
Merhaba bilgisayarımda eskiedn Valorant oynayabiliyordum sonra ekran akrtı bozulunca oynyamadım bayram yaklaşıyor yeni ekran kartı alacağım GT710 almayı düşünüyorum

Sistemim:

AMD Athlon 2 işlemci
ASUS M2A74 AM-SE anakart
Ekran kartı değiştiriceğimden dolayo önceden X1650 ekran kartı almıştım şu an o takılı ama GT710 alacağım
4 GB RAM
Güç kaynağı 450W

Şimdi ben bu sistemle GT 710 taksam kaç FPS alırım bir de bende Phenom işlemci var 4 çekirdekli sorun çıkarıyor ama oyun oynarken onu taksam kç FPS alırım Phenom

Bu değerlere yakın alırsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam bu çocuk Athlon kullanıyor o işlemciyle 60 70 alıyorsa ben phenıom takarsam 80 görür bir de ayar yaptımmı oynanır inşallah
Önerebileceğiniz GT 710 dışında 600TL fiyat bandında kart var mı?

Tamam bu çocuk Athlon kullanıyor o işlemciyle 60 70 alıyorsa ben phenıom takarsam 80 görür bir de ayar yaptımmı oynanır inşallah
Önerebileceğiniz GT 710 dışında 600TL fiyat bandında kart var mı?
Kart olarak HD6870 , HD5830 , HD6790 , GTX560 , GTX550 , GT730 , GT630 bunların hepsini ikinci elde bulabilirsin ancak.

Geri
Yukarı