GT 710 vs GT730

Sıfırını buldum fakat fiyatını haketmiyor yinede tercih sizin.

Arkadaşın sistemine göre performans verecektir. Zaten oyun oynamak gibi bir beklentisi varsa bu sisteme yatırım yapılmaz.

Dostum Gt 710 ekran kartını şuanda ben kullanıyorum, oynadığım oyunlar ise LoL ve Cs:Go.Bu ekran kartı bu oyunları rahat açıyo en düşük ve orta ayarda üzmez seni ama pubg kaldırmayabilir onu denemedim.Eğer bütçen varsa bence bu ekran kartlarını alma daha güncel ekran kartları al.Aklına takılan soru olursa sorabilirsin.

Paranı biriktirmeye uğraş alacağın 2 kart da hayal kırıklığı olur senin için. İkinci elden 100tl altına quad serisi bir işlemci bulup yanına gtx 750Ti, r7 240 ya da 6850 tarzı bir kart takarsan çok iyi olur. 6850'ler 200tl civarlarına bulunabiliyor. Bütçenin arttığı durumlarda r7 240 750Ti gibi kartlara yönelebilirsin.
Hiç olmadı şimdilik HD 5570 al. Güç tüketimi çok iyi bir kart.

Dostum Gt 710 ekran kartını şuanda ben kullanıyorum, oynadığım oyunlar ise LoL ve Cs:Go.Bu ekran kartı bu oyunları rahat açıyo en düşük ve orta ayarda üzmez seni ama pubg kaldırmayabilir onu denemedim.Eğer bütçen varsa bence bu ekran kartlarını alma daha güncel ekran kartları al.Aklına takılan soru olursa sorabilirsin.
cs go da kaç fps alyorsun
gt 710 un kaç gblik modelini kullanyon

gt 710 un kaç gblik modelini kullanyon
1 gb lık olanını kullanıyorum.Sistem otomatik olarak orta ayarlara alıyo oyunu ama ben en düşükte oynuyorum.Fps e bayadır bakmadım ama ortalama 55-60 arası olması lazım.Nuke haritası hariç sadece o haritada 25 lere bile düşüyor bazen onun haricindeki maplerde sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı