GT 730 CS GO Kasma Sorunu

Cevat GÖKSOY

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Muhasebe
Arkadaşlar selamlar. Kartı yeni aldım CS GO'yu NVIDIA Experience ile optimize ediyorum oyun kasıyor. Sizce sorun nedir ?

Son düzenleyen: Moderatör:
aynı sorun bendede var cozunurlugu dusurdugum durumlarda bıle fps artış gostermıyor sadece cs go da bu problemı yaşıyorum sistemim anakart asus A68HM-K işlemci AMD athlon x4 quad core 3.10 8 gb Ram Gskill rıpjaws 2400 mhz

GT 730 vasat bir kart arkadaşlar, oyun için bu kart tercih edilmemeli. Arkadaşımız yeni almış kartı. GT serisinden oyunda yüksek performans beklemek yanlış olur.

İade edilmeli ve onun yerine MSI AMD R7 250 OC Edition tercih edilmeli.
vatandan alalı 1 hafta oldu iade edebilirsem biraz para ekleyıp soyledıgın ekran kartını alabilirmiyim acaba bilgin varmı bu konuda birde sistemimide yukarıda belirtmiştim bakarmısın sistemimle uyumlulukta problem cıkartırmı

Aldıktan sonra çok memnun kalacağınızdan emin olabilirsiniz. :) İşlemciniz ile herhangi bir darboğaz yapmaz. İşlemcinizi iyice inceledim. MSI AMD R7 250 OC Edition ekran kartını beslemesi için gayet yeterli. Ayrıca bu ekran kartı bu nesilimizin giriş seviyesi ekran kartı diye söyleniyor ancak aslında orta seviye ekran kartı diyebiliriz buna. :) Eski zamanın orta seviye ekran kartlarının performansını alabilirsiniz bu ekran kartı ile. Beklentinizi fazlasıyla karşılayacaktır. 2016 yılında çıkan tüm oyunları orta-high ayarlarda 40-50 FPS arası oynatabilir. High olmazsa, orta ayarlarda ve net kalitede 1920x1080 çözünürlükte rahat edebilirsiniz. Özellikle Directx 12 desteklediği için, Directx 12 oyunlarında dahada rahat edebilirsiniz. Ayrıca bu ekran kartı çok fazla güç tüketmediğinden, ek güç bağlantısınada ihtiyaç duymuyor. Sadece PCI Express slotuna takıyorsunuz ve birtane de daha sağlamlaştırmak için vida çıkıyor onu oraya sıkıyorsunuz ve kartınız hazır hale geliyor. ^^ Ayrıca geriye dönük olarak tamamen uyumlu portlara sahip bir ekran kartıda diyebiliriz. VGA, DVI ve HDMI çıkışları mevcuttur.

Bu videoya bakarak AMD R7 250 ekran kartının stok hızında normal performansına bakabilirsiniz. Bu videoda gördüğünüz FPS'den daha fazlasını bile alabilirsiniz. Onların test ettiği "AMD R7 250" size önerdiğim MSI tarafından hız aşırtılmış olan çok daha hızlı AMD R7 250 modeli. :)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı