GT 730 düşük FPS

YaVuZ kUdReT61

Hectopat
Daha fazla  
Görüntülerde olduğu gibi sıcaklık değeri vb. her şey gözüküyor,
Anlamadığım neden +MHz verdiğim halde daha düşük bir FPS değeri alıyorum?

Sistem:
Ekran kartı: GeForce GT 730 2 GB.
İşlemci: AMD Phenom tm X4 2
RAM: 4 GB 2400MHz
Oyunu oynatan disk: SSD.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    1,9 MB · Görüntüleme: 90
  • Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    1,9 MB · Görüntüleme: 92
GT 730 gibi bi kartın gta 5 i açması mucize şu dönemde , hayatımda kullandığım ve en lanet ettiğim karttı kendileri :))) İşlemci ve ekran kartı uyumu normal zaten hocam ,Phenom işlemci var farklı bi kart taksanda darboğaz yaşıcaksın.İdare edebildiğin kadar et ,sonra yeni bi sistem toplaman gerekiyor.

Normal, kart oyun için değil.
GT 730 gibi bi kartın gta 5 i açması mucize şu dönemde , hayatımda kullandığım ve en lanet ettiğim karttı kendileri :))) İşlemci ve ekran kartı uyumu normal zaten hocam ,Phenom işlemci var farklı bi kart taksanda darboğaz yaşıcaksın.İdare edebildiğin kadar et ,sonra yeni bi sistem toplaman gerekiyor.
GTA V değil Most Wanted 2 bu.

Anladım hocam.Gt 730 fermi sürüm bi kart ve güncelliğini yitirmiş bulunmakta, bundan dolayı ekstra bi fps alamazsınız , ki işlemci zaten gt 730 değil de 1030 da taksanız darboğaz yapar , komple bi upgrade şansınız yoksa bu şekilde yola devam malesef.

GTA V demişsiniz görselde Most Wanted var. Ayrıca sistemin iyi olduğu söylenemez bence değerler normal.

GTA V demedim veya da yazmadım ben bilmiyorum o nasıl geldi oraya.
Normal, kart oyun için değil.

GTA V değil Most Wanted 2 bu.
ben GTA V yazmadım kusura bakmayın
GTA V değil ki bu?

Kusura bakmayın onu ben yazmadın düzeltriken galiba oyunu düzeltip böyle yazdı.
GT 730 güncelliğini kaybetmiş bir kart maalesef grafiklere göre alınan FPS normal gibi oyun grafikleri akıcı mı?

Süper akıcı 30FPS de bile 60FPS hissiyati veriyor.
GT 730 gibi bir kartın GTA 5'i açması mucize şu dönemde, hayatımda kullandığım ve en lanet ettiğim karttı kendileri :))) işlemci ve ekran kartı uyumu normal zaten hocam, Phenom işlemci var farklı bir kart taksanda darboğaz yaşıcaksın. İdare edebildiğin kadar et, sonra yeni bir sistem toplaman gerekiyor.

GTA 5 Low ayarlar 42FPS alıyorum.
GTA V demişsiniz görselde Most Wanted var. Ayrıca sistemin iyi olduğu söylenemez bence değerler normal.

Ama +mhz veriyorum yani daha fazla işlem sayısı gibi vb. şeyler ama daha düşüf FPS alıyor onu anlamıyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı