GT 730 ekran çözünürlüğü hatası

MrScorpion0

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar çok uzun süredir bu sorunla baş başayım. Sorunum ise bilgisayarın USB takma çıkarma sesi ile ekran siyah ekran oluyor ve ekran çözünürlüğü 1024 oluyor. Çözümü ise kendim ekran çözünürlüğü oluşturarak buldum, bunda sıkıntı yok ama problem Valorant'ta. 1024 yapamıyorum, NVIDIA Denetim Masası'ndan 1024 yaptığımda ise.
Valorant'ta üstte ve altta ekranın %50'si kadar siyah barlar oluşuyor. (ekran kartı GT 730 Ti).

resim_2021-11-19_000901.png

Valorant'ta tam ekran sorunu var bende yaşıyorum Windows 8 de sorun olmuyor ama senin hatan ile o hata aynı mı bilmiyorum Valorant tam ekran sorunu yazarsan hatayı öğrenebilirsin.

Hangi kablo ile görüntü alıyorsan onu değiştir ben çok yaşadım bunu VGA kablosu kopar biseyler olur yani illa bir temazsizlik gibi bir olay olduğu için sinyaller ekrana tam ulaşamadığı için tam çözünürlüğü filan kullanmıyor görmüyor ekran kartı.

iyi günler,
2k vx2758 monitor ve Nvidia Geforce Gt730 lu masa üstü sistemim var.. ekran 2k alamıyorum. 1920*1080p veriyor ordada görüntü hafif bulanık ve arada bir 2560*1440 çıkarın gibi uyarı veriyor... ama ayarlarda 2k çözünürlük görünmüyor.. sorun nedir ?

Geri
Yukarı