Çözüldü GT 730 güncel NVIDIA sürücüsü kurulmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
NVIDIA GT 730 ekran kartına hem GeForce Experience hem de direkt driver üzerinden güncel sürücü kuramıyorum sadece kutudan çıkan CD ile kurabildim, nasıl çözebilirim? Özelliklerim: i3 7100, 16 GB RAM, GT 730, Windows 10.

direkt sürücü.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
GPU Z indirip ekran görüntüsü at, Fermi mimarili olanı kullanıyorsan sürücü desteği 391.35 ile sonlandı bu kartın. Yani 391.35 sürümünü indirip kurabilirsin en fazla.
GPU Z indirip ekran görüntüsü at, Fermi mimarili olanı kullanıyorsan sürücü desteği 391.35 ile sonlandı bu kartın. Yani 391.35 sürümünü indirip kurabilirsin en fazla.

Tamam teşekkürler, ben sitesinde GT 730 işaretleğince 474.64'ü indirdi destek kesildi yani yeni sürücü yok mu? Çünkü Fortnite GT 730 için daha yenisi var dedi.

Tamam teşekkürler, ben sitesinde GT 730 işaretleğince 474.64'ü indirdi destek kesildi yani yeni sürücü yok mu? Çünkü Fortnite GT 730 için daha yenisi var dedi.

GPU Z indirip atarsan bakabiliriz. Fermi mimarisindeki desteği kesildi ama 730'un hala desteği var Kepler mimarisinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı