GT 730 güncellenemiyor

grindelwaldd

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yeni bir sisteme geçtim ekran kartımı yenilemedim ama güncellenmiyor Windows uyumlu değil diyor YouTube'daki her şeyi denedim olmuyor.
Sistem: GT 730 2 GB, AMD Ryzen 3 3100 3.6 GHz 16 GB RAM 75 Hz Samsung LED monitör.

Son düzenleme:

Ürünün yorumlarına bakın.

Ürünü alalı 6 ay oldu gerçekten kalitei ancak 2020 driverini kuramıyorum driver açıklamasında destegi var ama kurulmuyor PUBG Lite Ultra 90FPS PUBG Mobile HDR 60FPS GTA 5 yüksek te 50 FPS CS:GO'da 150 FPS aldım.

Böyle yazılmış.

Son sürümü 391.35 mi neydi o kartın. Nvidia desteğini kesti. Yaklaşık 1.5 sene felan oluyor. Artık çoğu oyunu driver güncel olmadığı için oynatmıyor.

Konu sahibinin MSI GT 730 kullandığının kanısına nereden vardınız? Attığınız model 4 GB fakat konu sahibinin kullandığı model 2 GB.

Konuya gelecek olursak ekran kartını yenilemeden önce bende GT 730 kullanıyordum ve sizinle aynı hatayı alıyordum. Kart eski olduğu için son çıkan sürücüleri desteklemiyor.

Dostum en az 10 kere yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…