GT 730 ile Steam indiriminde ne alınır?

Ahahahaha öyle bi kural yok ki. Kimse artık sallamış ortaya sahibindene sarı site demeye herkes de korkmuş ban yemiyim diye kimse de kurallara kendi bakmıyor. Aşağıda zaten kurallarda yasaklı siteler yazıyor sahibinden linki atabilirsiniz yani :)

Eki Görüntüle 1612284

Knight oynamak zorunda değilsin merak etme seri evet ama öyle hani şunu oynamasam hikayeden hiç anlamam tarzı bir şey yok istediğinden başlayabilirsin.
Teşekkürler. Spider-Man yerine bu artık.

Skyrim, NFS'nin eski serileri, Dishonored, Cyrsis 2, Mass Effect, Fallout New Vegas, Call of Duty 4 MW ve öncesi, Just Cause 2 şimdilik aklıma gelenler bunlar.
Hocam Skyrim baya istiyor. Steam'de bir ara görmüştüm GTX 400 serisini istiyordu sonraki gün değişti arttı.

Hocam Skyrim baya istiyor. Steam'de bir ara görmüştüm GTX 400 serisini istiyordu sonraki gün değişti arttı.
Special edition istiyor evet ama steamda mağazada aratınca çıkmayan versiyonu var eski hali onu kaldırır ve şaka gibi ama bu oyuna ne indirim geliyo ne güncelleme ona rağmen 40 tl'den 180 tl yapmışlar...

Special edition istiyor evet ama steamda mağazada aratınca çıkmayan versiyonu var eski hali onu kaldırır ve şaka gibi ama bu oyuna ne indirim geliyo ne güncelleme ona rağmen 40 tl'den 180 tl yapmışlar...

Buydu evet. Eski versiyonu çok kötü mü? Hikayesi aynıdır diye düşünüyorum.

Elimde güçlü bir sistem var sapık gibi mazide kalan oyunları eski emektarla oynuyorum. Üzerinde de gt730 var 16-17 yıllık sistem. Tabii eski kartı yanmıştı sonradan üzerine gt730 almıştım. Eski oyunların en zevkli hali 30 40 fps, 3070'li sistemde eski emektar kadar zevkli gelmiyorlar. Yukarıda bahsettiğim oyunları bizzat kendim gt730 ile oynadım. Oynamadıysanız Mafia 2'nin orijinal sürümü de oynanabilir.

Geri
Yukarı