GT 730 sistem açılmıyor

RAM
4gb
SSD veya HDD modeli
SanDisk 240GB SSD WDC 340 GB HDD
Ekran kartı
Gt 730
Anakart
P8H77-M LE
İşlemci
i3-3220 3.30Ghz
Merhaba benim bilgisayarımın genel bir sorunu var dün bilgisayarı açmaya çalıştığımda "remove disks or other Media" hatası aldım BIOS'a girdiğimde disk sıralalamasını düzelttim ardından bilgisayarı tekrardan açtım sonrasında ekran geldi ardından bilgisayar dondu tekrar kapattım yine aynı sorunu yaşadım. Bilgisayardaki SSD ve HDD'yi cıkartıp yeniden taktım yine olmadı. Tekrardan BIOS'a girdim düzelttim ekranıma disk onarılıyor diye bir mavi bir ekran cıktı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• IMG_3890.jpeg
    IMG_3890.jpeg
    99,7 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_3889.jpeg
    IMG_3889.jpeg
    387,6 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_3888.jpeg
    IMG_3888.jpeg
    185,1 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_3887.jpeg
    IMG_3887.jpeg
    207,1 KB · Görüntüleme: 9
  • IMG_3886.jpeg
    IMG_3886.jpeg
    166,6 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba benim bilgisayarımın genel bir sorunu var dün bilgisayarı açmaya çalıştığımda "remove disks or other Media" hatası aldım BIOS'a girdiğimde disk sıralalamasını düzelttim ardından bilgisayarı tekrardan açtım sonrasında ekran geldi ardından bilgisayar dondu tekrar kapattım yine aynı sorunu yaşadım. Bilgisayardaki SSD ve HDD'yi cıkartıp yeniden taktım yine olmadı. Tekrardan BIOS'a girdim düzelttim ekranıma disk onarılıyor diye bir mavi bir ekran cıktı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Merhaba bu videodaki çözümü deneyiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı