GT 730 sistem ETS 2'de kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 11
Hocam o kart keyif vermez açıkçası, bütçeniz imkanınız varsa bir an önce o leş karttan kurtulun sonra kırın onu.

Maalesef kıramam hocam leş dediğiniz ekran kartı 1000TL ve daha fazla fiyata satılıyor.

Sıfır fiyatını diyorum dostum kim kime 1000TL 2.el GT 730 satmış.

Senin diğer bileşenlerin bu videodakinden çok üst seviyede. Yani daha yüksek alabilirsin ama daha düşük kesinlikle almazsın örnek amaçlı attım.

Son sürümde FPS etki eder mi o videodaki sürümle.

Son düzenleme:
Kaç FPS alıyorsun Single'de.

Hocam peki sistemi yorar mı Single'de.

40-50 akıcı bir şekilde oynuyorum herhalde, pek FPS'ye bakmadım ama akıcı olduğu için bakma ihtiyacıda duymadım, yorarmı sorusunada şöyle cevap vereyim zaten çok çok ağır bir oyun değil, üstüne soğutmanızda yeterliyse hiçbir sorun yok.

40-50 akıcı bir şekilde oynuyorum herhalde, pek FPS'ye bakmadım ama akıcı olduğu için bakma ihtiyacıda duymadım, yorarmı sorusunada şöyle cevap vereyim zaten çok çok ağır bir oyun değil, üstüne soğutmanızda yeterliyse hiçbir sorun yok.

AMD'nin stok soğutucu var CPB kapattım ısınmanın önüne geçtim.

Peki Windows 11 sorun çıkarır mı ETS 2 de.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı