GT 730 Sistem için Windows 7 vs. Windows 10

yusufkerem0

Hectopat
Arkadaşlar çok güncel bir sistemim yok. Ben de o yüzden sormak istedim.

Sistem:
  • AMD Athlon X2 işlemci
  • GT 730 2 GB DDR3 ekran kartı
  • 4 GB RAM
  • 500 GB harddisk
Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar çok güncel bir sistemim yok. Ben de o yüzden sormak istedim.

Sistem:
  • AMD Athlon X2 işlemci
  • GT 730 2 GB DDR3 ekran kartı
  • 4 GB RAM
  • 500 GB harddisk
Cevaplarınızı bekliyorum.
Dostum sakın inanma. Ne olursa olsun en üstü kur. İleride Windows 7 güncelleştirmeler iptal olacak. Yeni yazılımlar hep 10'a uygun yapılıyor. Bak senin ekran kartın GT 730, bende GT 220 var Windows 10 uyumlu sürücüsü bile yok ama oyunları Windows 7'de son dönemler titreterek oynatırken 10'da titreme olmuyor (HDD ile alakası da var ama). Bir de burada 7 kullanarak yardım alamazsın bir daha ben şimdiden söyleyeyim.

yorumunuzun altında sisteminiz yazıyor onu nasıl ayarladınız ?
Ayarlara girip imza ayarlarına girersen yaparsın. :)
Dostum sakın inanma. Ne olursa olsun en üstü kur. İleride Windows 7 güncelleştirmeler iptal olacak. Yeni yazılımlar hep 10'a uygun yapılıyor. Bak senin ekran kartın GT 730, bende GT 220 var Windows 10 uyumlu sürücüsü bile yok ama oyunları Windows 7'de son dönemler titreterek oynatırken 10'da titreme olmuyor (HDD ile alakası da var ama). Bir de burada 7 kullanarak yardım alamazsın bir daha ben şimdiden söyleyeyim.
Bu arkadaşı dinleme. Windows 7 o sistem için daha stabil olacak.

şu an sistemde windows 7 var ve içerisinde korsan bir CSGO var internette test videolarını izledim 1024×768 120 fps veriyor ama o sistemde r7 1700 var ekran kartı aynı ben açtım oyunu 800x600 40 fps alıyorum sebebi nedir bu arada benim işlemcim amd athlon x2 250

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı