GT 730 sistem parçaları kaç TL eder?

LonelyDarkSide

Hectopat
Arkadaşlar öncelikle merhaba, sistemimi toplu olarak satmayı düşünüyordum fakat, tek tek satmaya karar verdim. Size sistemimin bilgilerini atsam acaba ne kadardan satmam gerektiğini söyler misiniz, ben az buçuk internetteki 2. el fiyatlarına bakarak bir fiyat oluşturdum yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem şu şekilde;
Kasa: Zalman Z3 Plus = 300 TL.
Ekran kartı: GT 730 4 GB = 600 TL.
Anakart: ASUS M5A97 r2.0 DDR3 = 400 TL.
RAM: HyperX Fury 8 GB RAM DDR3 (4x2) = 500 TL.
İşlemci: AMD FX-6300 = 350 TL.
PSU: Cooler Master 750watt = 600 TL.
SSD: Samsung EVO 500 GB = 700 TL.

Fiyatı arttırmam veya düşürmen gerekenleri söylerseniz sevinirim. İyi günler dilerim. <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır SSD mi satıyorsunuz o fiyat nedir? Ayrıca EVO demişsin ama hangi Evo? 860 var 870 var. Hangisi?

PSU iyi güzel de aynı şekilde o fiyata alıcıyı zor bulursun biraz. Ona da bir revize öneririm. Gerisi iyi gibi.
Mümkünse satmayın derim.
Her şeyin fiyatı artıyor, bu makine elinizden çıkınca bu güçte bir makineyi tekrar toplayamayabilirsiniz.
Bu arada @Junaiun hocam haklı.

Mümkünse satmayın derim.
Her şeyin fiyatı artıyor, bu makine elinizden çıkınca bu güçte bir makineyi tekrar toplayamayabilirsiniz.
Yok satma amacım zaten yeni bir bilgisayar toplayacağım RX6600'lu sistem.
Sıfır SSD mi satıyorsunuz o fiyat nedir? Ayrıca EVO demişsin ama hangi Evo? 860 var 870 var. Hangisi?

PSU iyi güzel de aynı şekilde o fiyata alıcıyı zor bulursun biraz. Ona da bir revize öneririm. Gerisi iyi gibi.

Bu arada @Junaiun hocam haklı.
860 Evo biraz pahalı düşünmüşüm değil mi 😊

Arkadaşlar öncelikle merhaba, sistemimi toplu olarak satmayı düşünüyordum fakat, tek tek satmaya karar verdim. Size sistemimin bilgilerini atsam acaba ne kadardan satmam gerektiğini söyler misiniz, ben az buçuk internetteki 2. el fiyatlarına bakarak bir fiyat oluşturdum yardımcı olursanız sevinirim.

Sistem şu şekilde;
Kasa: Zalman Z3 Plus = 300 TL.
Ekran kartı: GT 730 4 GB = 600 TL.
Anakart: ASUS M5A97 r2.0 DDR3 = 400 TL.
RAM: HyperX Fury 8 GB RAM DDR3 (4x2) = 500 TL.
İşlemci: AMD FX-6300 = 350 TL.
PSU: Cooler Master 750watt = 600 TL.
SSD: Samsung EVO 500 GB = 700 TL.

Fiyatı arttırmam veya düşürmen gerekenleri söylerseniz sevinirim. İyi günler dilerim. <3
Yaklaşık 3000e 1050 li sistem topladım geçen hafta senin fiyatların çok fazla.

Yeni konular

Geri
Yukarı