GT 730 Valorant ve CS:GO tarz oyunları kaç FPS oynatır?

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Başlıktaki ekran kartı şu anki sistemimde Valorant CS:GO tarzı shooter oyunları kaç FPS oynatabilir?
İşlemci: Intel i3 4.nesil 3.4GHz
RAM 6 GB.
SSD 125GB
HDD 350GB.
IMG-20220715-WA0000.jpg

Ekran kartı başlıkta yazan diye düşünelim.
Monitörüm zaten 60 Hz bu sayede 60 FPS'yi sabit bir şekilde alabilirsem işime gelir cevaplarınızı esirgemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS ve Valorant işlemciye yüklenen oyunlar işlemci hakkında bilgi vermemişsin ama bu sistemin kaldırabileceğini sanmıyorum. En son YouTube'ta 750 Ti karta güncel işlemci koyup güzel FPS değerleri alanları görmüştüm. :(

CS ve Valorant işlemciye yüklenen oyunlar işlemci hakkında bilgi vermemişsin ama bu sistemin kaldırabileceğini sanmıyorum. En son YouTube'ta 750 Ti karta güncel işlemci koyup güzel FPS değerleri alanları görmüştüm. :(

İşlemcimi yazmıştım. Tekrar yazayım Intel i3 4.nesil 3.4GHz. Ben amdhd Radeon 8800 kartımla bu sistemde 30 40 FPS alıyordum ekran kartı yandı. O sebeple yenisini arıyorum.

Evet, ben attım. 😃
Valla eğer olursa yani hem kartı alabilirsem hemde iyi fps verirse çok güzel olur. Attığınız ilandaki adam 800 e tamam dedi.

Evet, ben attım. 😃

Adam güven sağlamak adına hem kartın fotosunu hem de kimlik fotosunu attı. Ayrıca telefon numarasını verdi. Daha güven sarsıcak bir şey kalmadı herhalde 😁😁

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı