GT 730 Valorant ve CS:GO tarz oyunları kaç FPS oynatır?

Emirhan34181

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenciyim
Başlıktaki ekran kartı şu anki sistemimde Valorant CS:GO tarzı shooter oyunları kaç FPS oynatabilir?
İşlemci: Intel i3 4.nesil 3.4GHz
RAM 6 GB.
SSD 125GB
HDD 350GB.
Ekran kartı başlıkta yazan diye düşünelim.
Monitörüm zaten 60 Hz bu sayede 60 FPS'yi sabit bir şekilde alabilirsem işime gelir cevaplarınızı esirgemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
CS ve Valorant işlemciye yüklenen oyunlar işlemci hakkında bilgi vermemişsin ama bu sistemin kaldırabileceğini sanmıyorum. En son YouTube'ta 750 Ti karta güncel işlemci koyup güzel FPS değerleri alanları görmüştüm.

İşlemcimi yazmıştım. Tekrar yazayım Intel i3 4.nesil 3.4GHz. Ben amdhd Radeon 8800 kartımla bu sistemde 30 40 FPS alıyordum ekran kartı yandı. O sebeple yenisini arıyorum.

Evet, ben attım.
Valla eğer olursa yani hem kartı alabilirsem hemde iyi fps verirse çok güzel olur. Attığınız ilandaki adam 800 e tamam dedi.

Evet, ben attım.

Adam güven sağlamak adına hem kartın fotosunu hem de kimlik fotosunu attı. Ayrıca telefon numarasını verdi. Daha güven sarsıcak bir şey kalmadı herhalde

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…