GT 730 ve Pentium ile Fortnite Kasıyor

Cnr_als

Hectopat
Benim bilgisayarımın özellikleri pek iyi değil ama yeni bir bilgisayar alacağım. Kasım ayında sanırım indirime giriyor. Neyse HDD'ye Fortnite indirdim gelecek bilgisayarımda oynamak için hem hazır olsun hem de şu an oynarım diye, HDD'yi diğer bilgisayara takarım. Şimdiki konumuzdan sapmayalım. Şu anki bilgisayarımın özellikleri GT 730 ekran kartı, Pentium işlemci. Fortnite oynamak istiyorum ama önceden kasmıyordu şimdi kasıyor 9. Sezonda. Ayarları ne yapmam gerek? Ne, hangi kodları falan ne yazarsam FPS az olsa da artar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Artmaz. Oyun her yeni gelen guncellemede aldigi updateler ile buyuk ihtimalle minimum sistem gereksinimleri artik artti ve yeni bir bilgisayara yonelmeniz gerekiyor.

8GB ve 1600MHz
Artmaz. Oyun her yeni gelen guncellemede aldigi updateler ile buyuk ihtimalle minimum sistem gereksinimleri artik artti ve yeni bir bilgisayara yonelmeniz gerekiyor.
Bir videoda gördüm adam benim ekran kartımla düşük ayarlar 60 fps oynuyor. Sezon 9 da hemde.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı