GT 740M ile Forza Horizon 4 oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Aregexxc

Decapat
Daha fazla  
RAM
2+4 GB RAM
Ekran kartı
GT 740M
İşlemci
i5-3340M
Daha öncesinde Steam'den oyunu alıp denediğimde load menüsünde crash yiyordu ama bu oyunun daha Steam'e ilk geldiği zamanıydı bazı kullanıcılar optimizasyon düzeldi diyor ama oyunu tekrar aldığımda yükleyip açılıp açılmadığını deneyesiye kadar iade sürem dolar diye korkuyorum. (1.8 saatini deneyerek geçirmişim ilk zamanlarda.) Sistemim oyunu açsın yeter. 720p low ayarlara kabulüm. Bir de 30 FPS üstü alır mıyım? Şimdiden teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunun gibi oynarsın.

Daha öncesinde Steam'den oyunu alıp denediğimde load menüsünde crash yiyordu ama bu oyunun daha Steam'e ilk geldiği zamanıydı bazı kullanıcılar optimizasyon düzeldi diyor ama oyunu tekrar aldığımda yükleyip açılıp açılmadığını deneyesiye kadar iade sürem dolar diye korkuyorum. (1.8 saatini deneyerek geçirmişim ilk zamanlarda.) Sistemim oyunu açsın yeter. 720p Low ayarlara kabulüm. Bir de 30 FPS üstü alır mıyım? Şimdiden teşekkürler.

RAM yüzünden drop yeme ihtimali var bu da can sıkar 720p Low 30-35 FPS alır bence ama drop yüzünden zevk alamayabilirsin oyundan.

Ben buna kabülüm teşekkür ederim indirimler bitmeden alayım.

Dostum onun gibi oynayamazsın işlemci bir nesil daha yeni üstüne 8 GB RAM var adamda senin laptoptaki RAM'i 8 GB yap öyle oyna FPS 25-30'dan 5-10'lara düşünce boşuna aldım dersin söyleyeyim arkadaşımda GTX 850M i7 4.nesil 12 GB PC var onda bile drop oluyordu ona göre.

Geri
Yukarı