GT 840M GTA 5 Bazı Ayarlar High'da Açar mı?

Az önce diğer konuna baktığımda yanlış hatırlamıyorsam. Casper bilgisayar kullanıyorsun. Casper bilgisayardan çekilmiş bir GTA 5 videosu paylaşacağım. İşlemci i5 yanlış bilmiyorsam ve RAM 8 GB ekran kartı aynı. Bu şekilde senin sistem ile aynı şekilde açacağını düşünüyorum. Senin bilgisayarın modeli tam olarak nedir ?

Link :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayarlar pekde iç karartıcı deil fakat ayarların mediumda kalacağını sanmıyorum bence biraz daha yükselme payı var.
Bu arada bilgisayarın modeline nasıl bakılıyor böylece sana bilgi vereyim.
Bir adam daha Gt840m ile gta 5 oynadı benim notebookumun aynısı ve bazı ayarlar high ve very high daydı bundan daha yüksekdi.

Arkadaşım bende de videodaki laptopun aynısından (en azından tasarım olarak) var. Kaliteyi benzer ayarlarda tutuyorum fakat genelde 45 olan FPS kalabalık yerlerde 20 FPS'e kadar düşüyor. Videoda da belli takılmalar var. Başka 840m incelemeleri izledim muhtemelen Casper'dan kaynaklanan bir sorun.

Üzerinde veya altında yazar. GT 840M ekran kartını bu oyun için daha yüksek ayarlarda oynayanları gördüm. İnternet'te sende araştırarak görebilirsin. Bence de ayarlar biraz daha yükseltilebilir.

Arkadaşım bende de videodaki laptopun aynısından (en azından tasarım olarak) var. Kaliteyi benzer ayarlarda tutuyorum fakat genelde 45 olan FPS kalabalık yerlerde 20 FPS'e kadar düşüyor. Videoda da belli takılmalar var. Başka 840m incelemeleri izledim muhtemelen Casper'dan kaynaklanan bir sorun.
Haklısın. Isınmadan dolayı bence düşürmüş olabilir.

Bilgisayarımın modeli şu olabilirmi.
Casper Nitvana NB 15.6
Altında aynen böyle yazıyor.
Casper hiç kullanmadım. Ama ısındığı için akıcı açacağı oyunları ısınmasından dolayı ayarları düşüren veya hiç oynanmayacak seviyeye getirenler var. Teknoloji şans işi. Sizde böyle sorunlar var mı ? Her dizüstü ısınır ama oynadığınız oyunlarda fazla ısınma var mı ? Oynanmayacak hale geliyor mu ?

Casper hiç kullanmadım. Ama ısındığı için akıcı açacağı oyunları ısınmasından dolayı ayarları düşüren veya hiç oynanmayacak seviyeye getirenler var. Teknoloji şans işi. Sizde böyle sorunlar var mı ? Her dizüstü ısınır ama oynadığınız oyunlarda fazla ısınma var mı ? Oynanmayacak hale geliyor mu ?

Aynen kardeşim ısınma yaratıyor fakat bu sorunun çözümünü buldum o yüzden pek dert olacağını sanmıyorum.
Ama gerçekten dedin gibi aşırı ısınıyor ve bu ısınmadan klavye bile etkileniyor bu nedenden dolayı oyunlar oynanmayacak hale geliyor.

Ben Vatan Bilgisayardan El ile aldım herhangi bir internet sitesinden almadım.

Size önerim. Recep Abi'nin dediği macunu alınız. Bilgisayar'ın içini açın ve fanı CPU,GPU soğutucularını sökün ve macun tazeleme yapın. Sonrada iyice sıkın. Izgara ve fanı temizleyin. Süpürge ile iyice tozları alın bir nebze olsun faydası olacaktır. Bilgisayarınızı alalı kaç ay oldu ? Dediğimi yapın macun, ızgara ve fan temizliğini kesin yapın.

Edit: Bilgisayarınız metal kasa mı ? Plastik kasa mı ? Video da olan bilgisayar mı ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı