GT 840M mi, GTX 850M mi?

GT840M yazacaktım. Yanlış yazmışım. Kusura bakmayın.
Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
Sana dememiştim kardeşim. Mustafa celebi adlı kişiye demiştim. :)

Bende bilmiyordum ama attığınız sitenin başındakileri okursanız yanlış bilgilendirme olduğunu göreceksiniz :) .
Her neyse işte. Sitenin hatası o zaman :)

Fps değerlerini göremedim. Yani GTX850M, 840M'e göre ne kadar fazla fps verebilir?
Bu arada GTX850M, 840M' e göre ortalama 25 fps daha fazla veriyor.

Sana dememiştim kardeşim. Mustafa celebi adlı kişiye demiştim. :)

Her neyse işte. Sitenin hatası o zaman :)

Bu arada GTX850M, 840M' e göre ortalama 25 fps daha fazla veriyor.
Sitenin hatası ya da bir anlık dalgınlık sonucu üstüme alınmış olabilirim. Evet GTX850 840'a göre kıyasla daha iyi bir ekran kartıymış. Yeni bir laptop aldım. Laptopum'da GT 840M ekran kartı bulunmaktadır. Bu ekran kartı günümüz ve gelecek oyunlarını stabil bir şekilde çalıştırır mı, sizce?

Sitenin hatası ya da bir anlık dalgınlık sonucu üstüme alınmış olabilirim. Evet GTX850 840'a göre kıyasla daha iyi bir ekran kartıymış. Yeni bir laptop aldım. Laptopum'da GT 840M ekran kartı bulunmaktadır. Bu ekran kartı günümüz ve gelecek oyunlarını stabil bir şekilde çalıştırır mı, sizce?
Çalıştıramaz. Günümüz oyunlarını bile low dışında akıcı çalıştıramayan bir karttır kendisi.

Çalıştıramaz. Günümüz oyunlarını bile low dışında akıcı çalıştıramayan bir karttır kendisi.
Şuan GT840m kullanıyorum. Call of duty black ops 2 ' yi ve Assassin's creed IV black flag'ı rahat bir şekilde oynadım. O zaman Fraps'ı yüklememiştim ve değerlerine bakamamıştım ama rahat bir şekilde oynamıştım. Ayrıca NBA 2014 ve 2015, PES 15'i de rahat bir şekilde oynuyorum. NBA 2014 ve PES 15'te fps 60'a sabit. Kasma donma denen bişey yok. Gayet akıcı.

Ben de dün akşam Call of Duty Advanced Warfare oyununu, 1080p'de dokular ekstra, gölgeler high olmak üzere oynadım. Fps ortalama 45'ti ve 30'a kadar düştüğünü hiç görmedim.

Ben de dün akşam Call of Duty Advanced Warfare oyununu, 1080p'de dokular ekstra, gölgeler high olmak üzere oynadım. Fps ortalama 45'ti ve 30'a kadar düştüğünü hiç görmedim.
Ben şuan kartımdan memnunum. Merak duyduğum oyunları rahat bir şekilde oynuyorum en azından. Vsync'i nasıl kapattın kardeşim bende 60'a sabitliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı