GT 920M sistemin GTA 5 performansı

Düşük ayarlarda 30-50 arası stabil olmayan bir FPS değerini alırsın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynı sistemin GT940MX ve 8GB olanına sahibim. Korsanda hiç bir güncelleme yokken motion blur kapalı, ot su kalitesi vb. en yüksekte doku kalitesi normalde hikaye modunda stabil olarak 50 FPS alıyordum. Tamamen denendi. Orjinal versiyonunu denerseniz genel güncellemelerle oyun daha stabil olmuştur bir kaç ayar daha yükseltirsiniz. Çözünürlük 1366*768 ve çeşitlilik falan en sonda. @26318 Videoya baktım ancak doku kalitesi en yüksekte idi. Nasıl düşük oluyor yoksa ben mi bir şey kaçırdım? Ayrıca belli oyunlarda belli ayarlar çok FPS düşürür. GTA 4'de bu gölge kalitesi idi, GTA 5' de ise doku kalitesi bu. Videodaki arkadaş bunu en yükseğe almış. Tabi ki de FPS haliyle 30'larda geziniyor. Benim dediğim ayarlarda rahatlıkla oynanabilir.

Doku kalitesi çok FPS düşüren bir etmen değildir. Eğer ekran kartının yeterli belleği varsa görmezden gelebilir.
Dokuyu normal alınca o FPS 34 civarı olacaktır. Çok fazla artmayacağının garantisini verebilirim.

Doku kalitesi çok FPS düşüren bir etmen değildir. Eğer ekran kartının yeterli belleği varsa görmezden gelebilir.
Dokuyu normal alınca o FPS 34 civarı olacaktır. Çok fazla artmayacağının garantisini verebilirim.
Dostum bellek her zaman önemli değildir. GT730'unda 4GB belleği var. Peki bunu işleyebiliyor mu? 4GB'ı tamamen kullandığımızda rahatlıkla 60 FPS görebiliyor muyuz? Hayır. Ben açıkçası arkadaşın rahatça oynayabileceği kanısındayım. Çok merak ediyorsa korsan indirsin sonra korsan dosyalarını silmeden Steamdan orjinal alsın yine oynar o dosyalarla. Tabi ki güncellemeleri vb. de indirecek Steam.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı