GT 920M tabanlı sistem kasma sorunu

İlk önce MSI Afterburner ile oyun içi değerlerini at. Sonra çok yüksek sıcaklıklar varsa bir temizleme ve termal macun değişimi yap. Merak etme çok basit bir iş. Sonra bir RAM yükseltmesi ve SSD takviyesi yapman lazım. Windows 10'u öyle kullanmak işkence gibi. Eğer yükseltmek için uygun değilsen geçici bir süreliğine Windows 8.1'e geçebilirsin.

İlk önce MSI Afterburner ile oyun içi değerlerini at. Sonra çok yüksek sıcaklıklar varsa bir temizleme ve termal macun değişimi yap. Merak etme çok basit bir iş. Sonra bir RAM yükseltmesi ve SSD takviyesi yapman lazım. Windows 10'u öyle kullanmak işkence gibi. Eğer yükseltmek için uygun değilsen geçici bir süreliğine Windows 8.1'e geçebilirsin.
ben içini açarsam o kesin bozulur :D

Yahu kardeşim ne boş muhabbet yapmışsınız. Şu sitenin amacını baltalayan bu kadar adamı bir araya toplamışsın resmen. Sevgili dostum. Oyun için ekran kartı kadar işlemcide önemlidir. Gt920 alt segment bir ekran kartı. Alabileceğin performans belli, işlemcinde zayıf kaldığı zaman istediğin kadar ayar düşür alacağın FPS bellidir. Ha normalde daha fazla FPS alıp şimdi düşük FPS alıyorsan eğer bilgisayarı bir aç temizle. Fan yağını kontrol et, termal macununu yenile. Güç ayarlarını oyun performansın yüksek olacak şekilde değiştir. Güncel sürücüleri kur bilgisayarına. Hem 70-80 FPS neyini beğenmiyorsun onuda anlayamadım. Ekranın zaten 60Hz. İstersen 1000FPS al. 60 üstünü göremeyeceksin. 144Hz bir ekran olsa derimki akıcılıktan kaybediyor anlarım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı