GT 920MX 2GB ve i5-7200 ARK Survival Evolved Performansı

256290

Hectopat
Geforce 920MX 2GB
8GB RAM
i5-7200
2.5GHz ile 3.1GHz'ye kadar boost
Ark Survivalı kaldırır mı? Kaldırırsa bile kaç FPS alır?

birde oyun alınır mı? 30 TL şu an, sarar mı acaba?

Muhtemelen en düşük ayarda en fazla 20 fps alırsın. Oyun eğer senin tarzına göreyse alabilirsin. Ben oyunu uzunca bir süre çevrimdışı oynayıp iade ettim. Ayrıca oyun grafik açısından etkileyici. Düşük ayarlarda ne kadar ne kadar sarar bilemiyorum.

Geforce 920MX 2GB
8GB RAM
i5-7200
2.5GHz ile 3.1GHz'ye kadar boost
Ark Survivalı kaldırır mı? Kaldırırsa bile kaç FPS alır?

birde oyun alınır mı? 30 TL şu an, sarar mı acaba?
Bende GT 740M, 8 GB RAM ve i5-3337U var. İşlemcin daha güçlü, ekran kartın benimkiyle aynı seviyede. Ben ARK'ta en kötü ayarda 768p olarak 14 FPS falan alıyorum. Eğer Steam'den "Oyna"ya basıp"Low-End Graphics" (Yanlış yazmış olabilirim ama onun gibi birşey) seçeneği ile açarsam 19-20 FPS alıyorum.
ARK'a Disk'ten 50 GB'dan daha fazla yer alan bir güncelleme getirdikleri için güncellemeyi indiremedim ve diskim doldu, oyunu oynayamıyorum. En son 6 ay önce falan oynadım yanlış hatırlamıyorsam FPS değerleri bu şekildeydi. Belki bir-iki ayar biraz yüksekte de olabilir hatırlamıyorum.
NOT: Oyunun optimizasyonu bayağı kötü. En kötü ayarı leş gibi, gölge yok, doğru dürüstyansıma yok, kaplamalar çok kötü ama yine de 20 FPS alıyorum (dediğim ayarda açarsam). Oysa GTA 5'te en yüksek ayarda 20 FPS alıyorum.

Muhtemelen en düşük ayarda en fazla 20 fps alırsın. Oyun eğer senin tarzına göreyse alabilirsin. Ben oyunu uzunca bir süre çevrimdışı oynayıp iade ettim. Ayrıca oyun grafik açısından etkileyici. Düşük ayarlarda ne kadar ne kadar sarar bilemiyorum.
Uzunca bir süre 2 saat sanırım.

Eğer düşük grafik senin için sorun olmazsa ve düşük FPS'e alışıksan (benim gibi) oynayabilirsin. Ama arkadaşın yoksa çok çabuk sıkar. Arkadaşlarla çok zevkli oluyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı