GT1030 ile Minecraft yayını yapılır mı?

APU daha iyi olur.
Amd ryzen 5 3400g işlemci ve amd vegas 11 pro ile minecraft yayını yapılır mı?
Eki Görüntüle 1047300
Stok beklerseniz alınır (lütfen neden sürekli bu sistem atılıyor diye sormayın, adam akıllı kasaya ve PSU'ya sahip sistemlerden biri).
Stok olsa ben de alıcam da 2 günlük kampanyalar oluyor orada ve ben 20 haziranda falan alabileceğim
Eki Görüntüle 1047300
Stok beklerseniz alınır (lütfen neden sürekli bu sistem atılıyor diye sormayın, adam akıllı kasaya ve PSU'ya sahip sistemlerden biri).
Stok olsa ben de alıcam da 2 günlük kampanyalar oluyor orada ve ben 20 haziranda falan alabileceğim

Bu bilgisayar ile Minecraft canlı yayını +90FPS ile yapabilir miyim? Yazarsanız çok sevinirim. İşlemciyi AMD Ryzen 5 2600 yapıp da alacağım.
Upload hızın 5 in üstünde ise rahat yapılır da ben bu sistemi önermem.

Biliyorum,soru bu değil ama bu sistem daha çok işinize yarayacaktır. İçinde Vega 8 bulundurmaktadır. Vega 8 ise Gt 1030 ayarındadır.

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-30_003758.png
    resim_2021-05-30_003758.png
    80,8 KB · Görüntüleme: 33
Eki Görüntüle 1047300
Anakart fazla abartı, Akakce den ayrı ayrı toplansa daha iyi olur. Ayrıca ramler RGB yapılmalı diye düşünüyorum sonuçta 1 TL fark var.
Bütçem 6000 tl önerdiğiniz başka bir hazır sistem var mı acaba eğer varsa atarsanız sevinirim
Bu zamanda sistem almamanızı tavsiye ederim.

Anakart fazla abartı, Akakce den ayrı ayrı toplansa daha iyi olur. Ayrıca ramler RGB yapılmalı diye düşünüyorum sonuçta 1 TL fark var.

Bu zamanda sistem almamanızı tavsiye ederim.
Crucial Ballistix sağlamdır diye seçtim, ayrıca hazır sistem olarak attım, arkadaşın dediği gibi. Anakart fazla abartı evet ama madem bütçe var, sağlamını seçelim.

Crucial Ballistix sağlamdır diye seçtim, ayrıca hazır sistem olarak attım, arkadaşın dediği gibi. Anakart fazla abartı evet ama madem bütçe var, sağlamını seçelim.
Bu attığınız sistem ile minecraftta yüksek fps ile yayın yapabilir miyim? Minecraft sürümü 1.16 olucak

Ballistix RGB benim dediğim de.
Ayrıca kötü bir öneri yaptığınızı düşünüyorum. Ben şahsen 6k ya 3400g li sistem almazdım.

Ballistix RGB benim dediğim de.
Ayrıca kötü bir öneri yaptığınızı düşünüyorum. Ben şahsen 6k ya 3400g li sistem almazdım.
5000 TL civarında bilgisayar, isterse bütçe düşürüp B450 S2H V2 anakart ile paşa paşa oyununu oynar. 1050 TI almaktan iyidir. Tabi ki toplama bir şekilde daha iyidir ama arkadaş hazır istediğin "belirtmiş".
Bu attığınız sistem ile minecraftta yüksek fps ile yayın yapabilir miyim? Minecraft sürümü 1.16 olucak
Minecraft için gayet yeterli bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı