GT420 sistemin oyun performansı

Hocam konu açmanıza gerek bile yoktu istediğiniz oyunu ve yanına ekran kartı modelini yazın YouTube üzerinden videolara bakın aşağı yukarı aynı performansı alırsınız zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam konu açmanıza gerek bile yoktu istediğiniz oyunu ve yanına ekran kartı modelini yazın YouTube üzerinden videolara bakın aşağı yukarı aynı performansı alırsınız zaten.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
🔧 SPECS 🔧 ◽️ AMD Ryzen 7 3700X ◾️ Nvidia GeForce GT 420 1GB DDR3 ◽️ 16GB DDR4 3200MHz (2x8GB CL14)
Neden gerek olmasın? Yanlış bilgi veriyor videolar. RAM farklı işlemci farklı. Nasıl karşılaştıracak? Bu videodaki arkadaş kadar da FPS alamaz zaten.

Zaten şuan daha almadım sadece sorayım dedim. Ben de zaten düşük buldum ancak emin olamadım. Hem o videoyu da izledim. Bayağı araştırdım ekran kartını bu aralar bilgisayar bakıyorum işlemci 9. Nesil diye sordum. Cevap verenlere teşekkürler..

Geri
Yukarı