GT540M oyun performansı nasıl olur?

Zaten 20-30 Fps artsın demiyordur, ve evet laptoba o.c. yapmak çok sınırlı çünkü ısınma var.

Bende merak ediyorum nasıl yapmış.

Kardeşim Hiçbir zaman OverClock Performans Arttırmaz Cpularda Kesin demiyorum ama Gpu larda Kesin Diyorum Grafik İştlemcinin mhz Değerini Yükselttiğin taktirde sadece Derece Yükselir Oda Anakart'ın Tabakasına Zarar Verir @muhendiskedibey Kardeşim Sen En İyisi Git PC Topla :D

Kardeşim Hiçbir zaman OverClock Performans Arttırmaz Cpularda Kesin demiyorum ama Gpu larda Kesin Diyorum Grafik İştlemcinin mhz Değerini Yükselttiğin taktirde sadece Derece Yükselir Oda Anakart'ın Tabakasına Zarar Verir @muhendiskedibey Kardeşim Sen En İyisi Git PC Topla :D
Bir bakkal kardeşimiz daha türemiş forumda.

Keşke... Ama 1 yıl daha bununla idare etmem lazım :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı