GT620M Laptop Oyunlarda Sıcaklık Kaç Olmalı?

Enes Deger

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben laptop kullanıyorum ve H1Z1'de işlemci sıcaklığı bir süre sonra 80-85'e kadar bile çıkabiliyor.
Ekran kartı sıcaklığım 70 derece gösteriyor. Sizce ideal sıcaklıklar mı? Medium ayarlarda oynuyorum. Bu oyunda bir süre sonra kasma meydana getirir mi ? Termal macunu ve tozları da temizledim. Sistem gereksinimlerim altta yazdığım gibidir. Cevaplarsanız sevinirim. Teşekkürler.

İntel core i5 ivy bridge 2.60 ghz
Nvidia gt620m ekran kartı
Windows 10 64bit

Konu ile alakasız olacak ama bende de aynı kart var. H1Z1'i hangi çözünürlükte ve kaç FPS'de oynuyorsunuz?

1366*768 30 fps alıyorum şuan ama green dawnda çok kasıyor 16-19-23-24 gibi fps alıyorum normal br regularda 30 fps görüyorum arada düşme oluyor. Medium ayarlarda oynuyorum.

Rica ederim oyun sabahları serverlar dolu olmadıgı için kasmıyor akşama doğru hafif kasma oluyor. Ama onu da düzeltirler.

Sizin ekran kartınız kaç bit?

o zaman oyundan pek bi performans beklemeyin low ayarlarda oynarsınız benimki 128 bit 64 bitlik versiyonu çok daha az performans sunuyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı