GT710 sisteme yükseltme önerisi

atadam4

Decapat
Merhaba, sistem özelliklerim aşağıdaki gibi. Yüksek sistemli oyunları oynamak gibi bir derdim yok ama hiç yoktansa rekabetçi oyunları Low ayarlarda dropsuz bir şekilde oynamak istiyorum. Bütçem ise en fazla 700-800 civarı olur. Aklımda bir 4 GB'lik RAM ile bir 120 GB'lik SSD var fakat daha iyi anlayan birilerinden yardım almak daha faydalı olabilir.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (795).png
    Ekran Görüntüsü (795).png
    12,6 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam bende i7-860 var ben de 6 GB RAM vardı onu 4x2 ve XFX RX 550 4 GB taktım FPS çok artıyor.

Toplam 2500 TL tuttum ekran kartını sıfır almana gerek yok çok para verme bence RAM'ler 1400 MHz.

Selam bende i7-860 var ben de 6 GB RAM vardı onu 4x2 ve XFX RX 550 4 GB taktım FPS çok artıyor.

Toplam 2500 TL tuttum ekran kartını sıfır almana gerek yok çok para verme bence RAM'ler 1400 MHz.
Önerinizi tam olarak anlayamadım, kusura bakmayın. Ram almamı mı tavsiye ediyorsunuz?

RAM'lar 4x2 olsun anakart desteklerse 8x2 yap GT 710 2 GB RX 550 4 GB daha iyi olur.
Belirlediğim bütçenin dışına çıkıyor bu önerileriniz. Bu ekonomiye göre kesinlikle yetersiz bir bütçe fakat bunun üzerine çıkma şansım yok. Eğer bu bütçe ile doğru dürüst bir performans artışı sağlayamayacaksam SSD falan para harcamayayım, birkaç yıla yeni sistem toplarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı