GT730 Çok ısınıyor

Olabilir ancak bilgisayardan anlayan birine Turbox ekran kartı satmak çok zor yani sizin o ekran kartını satmanız bayağı zor anca bir sazanın gelip alması lazım kolay gelsin.

Şu an net de 1000TL'den 600 küsur TL'ye düşmüş. Letgo'da. Satabilirim diye düşünüyorum.
Turboz olduğu için gayet normal.

Turboz olduğu için gayet normal.😆

Ben yakın zamanda 3-4 ay gibi bir sürede Izoly N12X modelini almayı düşünüyorum önerir misiniz?

Turbox o kadar kötümü gerçekten.
Maalesef hocam maleseff :( Benim pc de casper lakin Sappire marka r7 240 almıştım
Şu an net de 1000TL'den 600 küsur TL'ye düşmüş. Letgo'da. Satabilirim diye düşünüyorum.

Ben yakın zamanda 3-4 ay gibi bir sürede Izoly N12X modelini almayı düşünüyorum önerir misiniz?

Kesinlikle ve kesinlikle bu ilandaki pcyi önermiyorum hocam. Alacağınız zaman yeni bir konu oluşturup fiyat belirleyin size yardımcı olacaklardır .Bana denk gelirse bende önerebilirim

Maalesef hocam maaleseff :( benim PC de Casper lakin sappire marka R7 240 almıştım.

Kesinlikle ve kesinlikle bu ilandaki PC'yi önermiyorum hocam. Alacağınız zaman yeni bir konu oluşturup fiyat belirleyin size yardımcı olacaklardır. Bana denk gelirse bende önerebilirim.

Tamam teşekkürler ama ilandaki PC'yi neden önermiyorsunuz.

4 bin TL'ye bu sistemi satmaları çok ironik. Bence bu forumda konu açıp sorabilirsin diğer bilgisi olan arkadaşlara.

Yeni konular

Geri
Yukarı