GT730 sistem Payday 2 oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 7

AxisVg

Hectopat
Daha fazla  
NVIDIA GT 730 ekran kartı.
4 GB DDR2 RAM.
AMD Phenom 9750 Quad-Core Processor 2.40 GHz 4 çekirdek işlemci.

Kaç FPS alır? Donmalar kasmalar meydana gelir mi? Oyun indirime girdi arkadaşlarımla almaya karar verdik sizce sıkıntı çıkar mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nedense değerleri gösteren bir video bulamadım. Ayarları kısarak tahminim 25-45 FPS arası oynayabilirsin.

NVIDIA GT 730 ekran kartı.
4 GB DDR2 RAM.
AMD Phenom 9750 Quad-Core Processor 2.40 GHz 4 çekirdek işlemci.

Kaç FPS alır? Donmalar kasmalar meydana gelir mi? Oyun indirime girdi arkadaşlarımla almaya karar verdik sizce sıkıntı çıkar mı?

Sıkıntı çıkmaz diyemem illaki sistemsel problemler çıkar ayarları en düşükte bile kasar hatta bayağı droplanırsın am güzel bir ayar çekersen PC'ye CFG yüklersen FPS artırıcılar kurarsan yapabilirsin bu arada FPS artırıcı dediğim Game Booster değil kendin ypıcaksın ayarlardan bu kadaruğraşırsan alabilirsin sabit FPS.

Oyunu alın, zaten şu anda 2tlden daha düşük bir fiyatı var galiba, Muhtemelen oyunu oynarsınız doğru ayarlar ile ama illaki çok kalabalık çatışmalarda fps düşüşü görebilirsiniz. Gizli soygunlarda sorun olacağını sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı