GT740M&GT840M Performansı Nasıldır?

Makaleler
6
Yer
İzmit
Daha fazla  
Laptop almayı düşünüyorum ikinci el. Büyük olasılık GT740&840M'li bir laptop alacağım, performansı nasıldır? CS:GO, H1Z1, League of Legends, Reign of Kings, Payday 2, Left 4 Dead 2, Smite gibi oyunlarda sıkıntı yaşar mıyım? Medium'da oynayabilir miyim çoğunu? Beni 2-3 sene idare eder mi? Yorumlarınızı bekliyorum. @Recep Baltaş, @Ali Güngör, @Adion yorumlarınız bekliyorum. Kullanan arkadaşlar varsa ve diğer arkadaşlar bilgisi bu varsa yorum atsın.

Oyun için GTX serisine sahip bir dizüstü almanız iyi olurdu fakat bütçeniz yok anlaşılan. Bu durumda içinde 840M bulunduğuna göre çözünürlük 720P diye tahmin ediyorum. Bu çözünürlükte söylediğiniz oyunları rahatça oynayabilirsiniz. Hatta LOL gibi free to play oyunları en yüksek ayarlarda dahi oynayabilirsiniz. Eğer ben en düşük ayarlarda, 720P oynarım ve her yeni çıkan oyunu oynamasam da olur diyorsanız 2-3 sene idare edecektir. :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı