Çözüldü GT740M NVIDIA Denetim Masası yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KXFlow

Femtopat
Daha fazla  
Selamlar, ilk önce ben yeni bir laptop aldım çift ekran kartlı 1. ekran kartım Intel HD Graphics 4600. 2. NVIDIA GT740M, Intel'in grafik özellikleri vesaire var ama NVIDIA ekran kartımın Denetim Masası yok.

Çözüm
Selamlar, ilk önce ben yeni bir laptop aldım çift ekran kartlı 1. ekran kartım Intel HD Graphics 4600. 2. NVIDIA GT740M, Intel'in grafik özellikleri vesaire var ama NVIDIA ekran kartımın Denetim Masası yok.

DDU ile sürücüyü kaldırıp güncel sürücüyü kurun. Alternatif çözüm ise Microsoft Store üzerinden Control paneli indirmek.

Bu güncel sürücü:

DDU ile sürücüyü kaldırıp güncel sürücüyü kurun. Alternatif çözüm ise Microsoft Store üzerinden Control paneli indirmek.

Bu güncel sürücü:

Çözüm
Sürücüsünü yüklediniz mi hocam? Yüklediğiniz zaman görev çubuğunda, masaüstü sağ tıklamasında Nvidia Denetim Masası olarak karşınıza çıkacaktır.

Sürücüsünü yüklediniz mi hocam? Yüklediğiniz zaman görev çubuğunda, masaüstü sağ tıklamasında NVIDIA Denetim Masası olarak karşınıza çıkacaktır.

Bu güncel sürücü:

Dediklerinizi yaptım ve sorunum çözüldü, teşekkürler.

1631301820495.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
resimde ki link

Geri
Yukarı