GT840M ve İ7-4500U Oyun Performansı

Oyun henüz çıkmadı , optimizesinin ne kadar iyi yapıldığını bilmiyorum ancak orta ila yüksek ayar aralığında oyunu oynayacaksınızdır.

Oyun henüz çıkmadı , optimizesinin ne kadar iyi yapıldığını bilmiyorum ancak orta ila yüksek ayar aralığında oyunu oynayacaksınızdır.
Yanlış bilgilendirme yapmayalım. GT 840M'den bahsediyoruz.
Lowda akıcı oynatabilir ama mediumda kasmalar olabilir diye düşünüyorum.

Peki teşekkürler cevaplarınız için. Bir sorum daha olacak. Yaklaşık 1 saat önce Philips marka Full HD monitör aldım. 1920x1080 ayarlarda herşey low olarak aa kapalı şekilde oynayabilirmiyim? Eğer oynayamazsam en yüksek hangi çözünürlükte oynarım 840M ile?

GT840M ve İ7 4510U ikilisi GTA 5 oyununu Low-Medium-High ayarda oynatır, ama söyleyeyim sana 1920x1080 çözünürlükte belki kasmalar yapabilir yani emin değilim kısacası rahatça GTA 5 oynarsın, Low ayarda 80-90 FPS alırsın, Medium ayarda 50-60 FPS alırsın, High ayarda 30-40 FPS alırsın yani rahat bir şekilde video çekebilirsin. Bende GT840M ve İ7 4510U kullanıyorum sana tavsiyem bir tane daha GT840M taktır o zaman çok rahat 50-60 FPS görürsün GTA 5'i High ayarda. (İlla da GTA 5'in gerçekçi olması için High ayar şart değildir, Low ayardada %40 gerçekçiliği var yani GTA 5'i Medium ayarda oynasanda gerçekçidir baya...) Kardeş sana tavsiyem git Medium ayarda oyna bir kaç tanesini High yap al sana 50 FPS !!! High ayarda oynaman şart değildir!!!

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı