GT940MX cihazda Windows 11'e geçilir mi?

Ancak SSD ile Windows 11 yükseltmesi yapın.
HDD ile devam edecekseniz LTSC 2019 ya da 2021 kurun.
SSD düşünüyorum ama o zamana kadar daha var ben ltsc deneyim ama niyeki benim sistem tamam eski olabilir ama güçsüz değil.

SSD ve Windows 10 22H2 kullanıyorum. i5 6200 ile. Çok akıcı ve bir sorun yaşatmadı bana. SSD almanızı öneririm.
Evet bendede öyle 7. Nesil İ7 ile kasmıyor 22H2 ama 22H2 olduğunu emin değilim benimkinin.

Ben sizin sistemimize fark ettiyseniz güçsüz demedim.
Aynı teknik özellikler ile laptopumu 7 senedir kullanıyorum.
Ancak SSD daha hızlı olduğu için sistemin genel işleyiş hızı artacak.

Bu yüzden HDD ile yola devam edecekseniz yükseltme yapmayın.
LTSC bu durumda sizin için iyi olacaktır. (HDD ile devam edecekseniz.)

Ben sizin sistemimize fark ettiyseniz güçsüz demedim.
Aynı teknik özellikler ile laptopumu 7 senedir kullanıyorum.
Ancak SSD daha hızlı olduğu için sistemin genel işleyiş hızı artacak.

Bu yüzden HDD ile yola devam edecekseniz yükseltme yapmayın.
LTSC bu durumda sizin için iyi olacaktır. (HDD ile devam edecekseniz.)
Evet ama yanlış değilsem LTSC diğer Windows uygulamalarını siliyor ama ben bunları hepsi olmasada kullanıyorum.

Hız olarak diyorsanız hiç SSD kullanmadım onu bilmem ama zaten biraz bozuk çalışıyor mesela arama kısmı çalışmıyor.

Hocam eski bir cihaz ve üstelik laptop olduğunu varsayar isek HDD'in fiziksel olarak hasar alması ve performansını ciddi oranda kaybetmesi muhtemel. Eğer ki SSD'ye geçiş yapmıyorsanız Windows 11'i önermem hatta ben olsam 8.1 yükler keyfime bakardım.

Hocam eski bir cihaz ve üstelik laptop olduğunu varsayar isek HDD'in fiziksel olarak hasar alması ve performansını ciddi oranda kaybetmesi muhtemel. Eğer ki SSD'ye geçiş yapmıyorsanız Windows 11'i önermem hatta ben olsam 8.1 yükler keyfime bakardım.
Hocam yok Xp yani Windows 10 ile Windows 11 arasında o kadarda fark yoktur zaten oyunda oynamam Minecraft falan.

Hocam yok XP yani Windows 10 ile Windows 11 arasında o kadar da fark yoktur zaten oyunda oynamam Minecraft falan.

Hocam Windows 10 da 11'de eski bir HDD ile stabil çalışamaz zaten sorun yaşadığınızı sizde belirtiyorsunuz. Windows 8.1 HDD'ler için net en ideal işletim sistemi. Ha Windows 10'un 2015'ten kalma sürümünü yükler kullanır güncellemeleride yapmam derseniz orası ayrı yağ gibi akar.

Hocam Windows 10 da 11'de eski bir HDD ile stabil çalışamaz zaten sorun yaşadığınızı sizde belirtiyorsunuz. Windows 8.1 HDD'ler için net en ideal işletim sistemi. Ha Windows 10'un 2015'ten kalma sürümünü yükler kullanır güncellemeleride yapmam derseniz orası ayrı yağ gibi akar.
O zaman ben bı 250 GB ya da 500 GB SSD bakayım hatta burda konu açarım heralde.

Geri
Yukarı