GT9800 Q8300 sistem GameLoop PUBG'de kasıyor

Cihangir ceyhan

Hectopat
Q8300 2,50 GHz.
GT9800 ekran kartım.
6 RAM.
120 SSD.
İşletim sistemi Windows 10
GameLoop PUBG Mobile kasma sorunu oynanmayacak şekilde kasıyor, bu ekran kartından önce HD4850 vardı 1 GB 128 bit onunla kasmadan oynuyordum. Bununla neden böyle sorun yaşıyorum anlamadım FPS ayarları yaptım fakat hala öyle çözüm bekliyorum.

Q8300 2,50 GHz.
GT9800 ekran kartım.
6 RAM.
120 SSD.
İşletim sistemi Windows 10
GameLoop PUBG Mobile kasma sorunu oynanmayacak şekilde kasıyor, bu ekran kartından önce HD4850 vardı 1 GB 128 bit onunla kasmadan oynuyordum. Bununla neden böyle sorun yaşıyorum anlamadım FPS ayarları yaptım fakat hala öyle çözüm bekliyorum.
Dostum alakalımıdır bilmitorum fakat mithrain videosundaki 90 fps emülatör ile oynuyorum. Daha önce çok kasma varken yine aynı emükltörle bu sefer neredeyse hiç kasma yaşamıyorum. Birde o videodaki yaptığı ayarları yapıyorum. Mithrain 90 FPS videosu.

4850 daha iyiydi bozuldu mu ? Direct x farkı olabilir.
Bozuldu maalesef görüntü git gel yapıp duruyordu
Ets 2 dede kasmıyordu o 4850 bu GT 9800 kasiyor
Dostum alakalımıdır bilmitorum fakat mithrain videosundaki 90 fps emülatör ile oynuyorum. Daha önce çok kasma varken yine aynı emükltörle bu sefer neredeyse hiç kasma yaşamıyorum. Birde o videodaki yaptığı ayarları yapıyorum. Mithrain 90 FPS videosu.
Deneyecem dostum tsk ederim videonun linkini atarmisin sana zahmet
Akıcı/Aşırı grafiklerle oyna
Öyle zaten ama kasiyor
Akıcı/Aşırı grafiklerle oyna
Öyle zaten ama kasiyor
4850 daha iyiydi bozuldu mu ? Direct x farkı olabilir.
Hocam çok farkı yok ama gt9800 daha iyi o 128 bitti bu 256

Yeni konular

Geri
Yukarı