Çözüldü GTA 4 %30-40 civarı Save dosyası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Mehmet Yay

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Liberty City
Biraz önce grafikleri biraz daha yükseltmek için şu yamayı indirdim. Increase FPS in GTA IV for GTA 4 Ama kurulumun sonlarında takılıyor ve hiç ilerlemiyor. İlerlemeyince kapattım ve oyuna girdim. Hem FPS 3 kat azalmış hem de oyunda dokular kalmamış. Sadece boşluk ve eşyalar var. Bu Patch'i nasıl sileceğimi bulamıyorum. Galiba oyunu yeniden yüklemem gerekecek. Bu yüzden %30-%40 civarında olan Save dosyası atar mısınız? Aşağıda nerede kaldığımı ve oyunun nasıl olduğunun fotoğraflarını bıraktım.
Ekran Görüntüsü (1939).png

Ekran Görüntüsü (1940).png

Ekran Görüntüsü (1936).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam neden oyununuzun Save dosyalarını yedeklemiyorsunuz?
Hocam kafa gitmiş sabah, hem eskiden oyunlara patch yükleyince ilerleme giderdi ya oradan aklımda kalmış hem de kurduğum modun uninstaller dosyası da varmış. Sorunum halloldu fakat 1 dakika daha düşünsem bu konuyu açmazdım herhalde.
Biraz önce grafikleri biraz daha yükseltmek için şu yamayı indirdim. Increase FPS in GTA IV for GTA 4 ama kurulumun sonlarında takılıyor ve hiç ilerlemiyor. İlerlemeyince kapattım ve oyuna girdim. Hem FPS 3 kat azalmış hem de oyunda dokular kalmamış. Sadece boşluk ve eşyalar var. Bu Patch'i nasıl sileceğimi bulamıyorum. Galiba oyunu yeniden yüklemem gerekecek. Bu yüzden %30-%40 civarında olan Save dosyası atar mısınız? Aşağıda nerede kaldığımı ve oyunun nasıl olduğunun fotoğraflarını bıraktım.

Eki Görüntüle 967565

Hocam kafa gitmiş sabah, hem eskiden oyunlara patch yükleyince ilerleme giderdi ya oradan aklımda kalmış hem de kurduğum modun uninstaller dosyası da varmış. Sorunum halloldu fakat 1 dakika daha düşünsem bu konuyu açmazdım herhalde.

Çözüm

Geri
Yukarı